اجاره ویلا زیباکنار

download 2020 06 28T192555.844

ویلا نسق انزلی

” املاک نسقی ” به آن دسته از املاکی که نسبت به آنان سند رسمی وجود نداشته بلکه از طریق ” مقررات قانون اصلاحات ارضی ” و به موجب ” اسناد عادی ” یا ” تصرف مالکانه ” نسبت به آنان وجود داشته باشد،  املاک نسقی گفته می شود.

بندر انزلی دومین شهر پرجمعیت استان گیلان بعد از رشت است. این شهر پراهمیت‌ ترین شهر بندری در سواحل جنوبی دریای خزر به‌ شمار می‌رود. جاهای دیدنی بندر انزلی بر غنای گردشگری این شهر افزوده‌اند و آن را به یکی از زیباترین شهرهای شمالی بدل ساخته‌اند. بارش فراوان باران در انزلی و آب و هوای خاص حاکم بر شمال کشور باعث شده تا جاهای دیدنی بندر انزلی از تنوع قابل توجهی برخوردار باشند. بندر انزلی یکی از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری کشور است؛ مناطق ساحلی، تالاب‌ها، مناظر دریایی، تنوع گونه‌های جانوری، فراوانی گونه‌های گیاهی و… تنها شماری از جاهای دیدنی بندر انزلی هستند.

اگر برای هزینه پایین تر به دنبال ویلای نسقی در بندرانزلی میگردید,به سایت ویلابست مراجعه کنید. ویلابست سایتی معتبر که بهترین ویلاها در شهرهای زیباکنار و بندرانزلی را در اختیار دارد و  میتوانید برای خرید و اجاره ویلا در این شهرها به این سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *