اجاره ویلا زیباکنار

ویلا شهرکی زیباکنار

ویلا شهرکی زیباکنارReviewed by ویلابست on Jun 17Rating: 5.0ویلا شهرکی زیباکنارامروزه خرید ویلا شهرکی در شمال بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از ابداعات جدید در حوزه ساخت و ساز و فروش، این نوع ویلاها می باشندکه به دلایل مختلفی وارد بازار شمال کشور شده اند.

امروزه خرید ویلا شهرکی در شمال بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از ابداعات جدید در حوزه ساخت و ساز و فروش، این نوع ویلاها می باشندکه به دلایل مختلفی وارد بازار شمال کشور شده اند. ویلا شهرکی به نسبت دیگر ویلاهای معمولی در شمال دارای تفاوت هایی می باشند، و قوانین حاکم بر آن ها نیز هم کاملا متقاوت است، بنابراین کسانی که این ویلاها را برای خرید و زندگی در شمال انتخاب می کنند باید به تمامی قوانین موجود در شهرک آگاه و به آن پایبند باشند و برای حقوق دیگر افراد شهرک نیز احترام قائل شوند.

نکاتی که باید در هنگام خرید ویلا شهرکی در نظر داشت:

 • در خرید ویلا شهرکی هر چند عمدتا دارای دسترسی مناسبی هستند ولی با این وجود باز هم قبل از خرید ویلا بهتر است در منطقه چرخی بزنید و شرایط دسترسی به امکانات را بررسی کنید. شما قرار است در این ویلاها زندگی کنید و حتی اگر چند روز در این ویلاها بودید باید در شرایط مختلف بتوانید به راحتی به امکانات اولیه زندگی دسترسی داشته باشید.
 • اغلب سازندگان ویلاهای شهرکی سعی می کنند شهرک های خود را در مناطقی با چشم انداز های خوب بسازند. اما نباید این حقیقت را هم نادیده گرفت که اولا سلیقه افراد متفاوت است و ممکن است ویو و یا منظره ویلا را دوست نداشته باشید و دوما ساخت بی رویه ویلا در یک شهرک کوچک در دراز مدت ممکن ایت ویو و منظره مورد نظر شما را تحت الشعاع قرار دهد. پس بدون اینکه ویلای شهرکی را ببینید و یا نماینده ای را داشته باشید معامله را انجام ندهید
 • بهتر است ویلای شهرکی خود را در مناطق بکر و روستایی انتخاب کنید که چشم انداز های طبیعی بهتری دارد و در ضمن رشد زندگی شهری را ندارد ولی باز هم دسترسی فراموش نشود.
 • در انتخاب ویلای شهرکی امنیت منطقه و نگهبانی و یا حراست از ویلاها را در نظر داشته باشید. ویلاهای شهرکی باید بهترین حراست را داشته باشد
 • به دنبال خرید ارزان قیمت همیشه نباشید. بسیاری از ویلاهای شهرکی ارزان قیمت به دلیل استفاده از مصالح بی کیفیت شرایط خوبی ندارند. بهتر است به خوبی در این خصوص تحقیق کنید
 • بهترین شهرک های ویلایی شهرک هایی است که با اصول معماری نوین و با زراحی شیک ساخته شده باشند. هر چند مناظر طبیعی مهم ترین رکن خرید ویلا در شمال کشور هستند ولی چشم انداز و طراحی ویلا را نمی توان نادیده گرفت. هر چه نما و طرح ویلاها و شهرک ویلایی بهتر باشد برای روحیه و سلیقه شما هم مناسب تر خواهند بود و در ضمن در هنگام فروش ویلا بیشتر جلب توجه خواهد کرد.
 • در هنگام خرید ویلا شهرکی این نکته را در نظر داشته باشید که نگهبانان شهرک های ساحلی بعضا حقوق خود را از مالکین دریافت می کنند به همین دلیل باید قبل از معامله هزینه ماهیانه خود را در قرار داد خرید مشخص کنید.
 • در انتخاب نوع ویلای شهرکی خود در نظر داشته باشید که ویلاهای شهرکی یا نزدیک به دریا هستند، یا جنگلی هستند و یا شهری. این موضوع در انتخای شما از این نظر اهمیت دارد که بدانید هر یک از این شهرک ها با چه چشم اندازی ساخته شده اند و نوع مصالح آنها متفاوت هستند.
 • در انتخاب ویلای شهرکی در نظر داشته باشید که ویلا را در شهرک ساحلی خرید کنید که امکانات کافی مانند تلفن، آب ، برق و گاز را داشته باشد.
 • یک شهکر ساحلی خوب دارای فروشگاه مواد غذایی ، رستوران، و سایر امکانات اولیه می باشد
 • شهرک های ساحلی مدرن و پیشرفته به دریا و یا مناطق جنگلی دسترسی مناسبی دارند و حتی برای ساکنین خود امکانات گردشگری و رفاهی کافی در نظر گرفته اند.
 • ویلاهای ساحلی عمدتا باید مبله باشند. در این خصوص در نظر داشته باشید که تجهیزات زندگی مانند یخچال ، مبل، میز و تلویزیون آن از نوع مرغوب و با کیفیت باشد.
 • سیستم های گرمایشی و سرمایشی ویلاهای شهرکی را باید بررسی کنید تا بهترین نوع انتخاب شدهباشد
 • در خرید ویلای شهرکی بهتر است خرید خود را از شرکت های معتبر و صاحب نام انجام دهید تا تعهدات و پشتوانه لازم را به شما بدهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *