اجاره ویلا زیباکنار

images 2020 06 16T193050.836

ویلا سنددار زیباکنار

ویلا سنددار زیباکنارReviewed by ویلابست on Jun 16Rating: 5.0ویلا سنددار زیباکنارامروزه به دلیل هیاهوی شهر های بزرگ و صنعتی و آلودگی هوا در آنها،بشر نیازمند احساس آرامش و امنیت است که با خرید ویلا سند دار در زیباکنار میتوان به این مهم دست پیدا کرد و از مزایای فراوان اقامت درمنطقهساحلی زیباکنار،برخوردار شد.

یکی از مواردی که خریداران هنگام خرید ویلا در شمال دقت کمی به آن دارند و پس از قطعی شدن خرید ویلا با مشکلات مربوط به آن مواجه می‌شوند، شش دانگ بودن سند ویلا است.
ویلایی که قصد خرید آن را دارید باید به صورت شش دانگ به نام خریدار سند خورده باشد و هیچ گونه ابهامی در این باره وجود نداشته باشد.

مهمترین اصل در خرید یک ویلا و انجام یک معامله تضمینی،بررسی مدرک آن است و بهترین نوع مدرک یک ویلا،سند مالکیت آن میباشد.
از طرفی به دلیل سهولت در خرید و فروش،خرید ویلای سنددار عقلانی تر نسبت به ویلای بدون سند میباشد.

به عنوان مثال برخی از املاکی‌ها قرارداد بین خریدار و فروشنده را به صورت قولنامه‌ای تنظیم می‌کنند و ادعا دارند که سند به نام پیمانکار است و پس از اتمام ساخت ویلا فروشنده ویلا را به نام خریدار سند خواهد زد. این موضوع برای ویلاهای شهرکی که به صورت عمده ساخته می‌شوند بیشتر صدق می‌کند.

توجه داشته باشید که خرید ویلایی که ساخت آن تمام نشده و هنوز سند شش دانگ ندارد، تنها باید مبلغ پیش پرداخت را بپرداید و هرگز تا پایان ساخت ویلا و ارائه سند نباید وجه آن را به صورت تمام و کمال پرداخت کنید.

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید ویلا در شمال حتی در صورت سند دار بودن ویلا باید آن را بررسی کنید، این موضوع است که سند ویلا نباید در رهن بانک باشد و هیچ گونه وامی نباید روی آن گرفته شده باشد. عدم توجه به این نکات هنگام خرید ویلا در شمال سبب می‌شود که با وجود این که وجه خرید ویلا را به صورت تمام و کمال پرداخت کرده‌اید نتوانید ویلا را سند بزنید و با مشکلاتی برای سکونت و تملک ویلا مواجه شوید.

امروزه به دلیل هیاهوی شهر های بزرگ و صنعتی و آلودگی هوا در آنها،بشر نیازمند احساس آرامش و امنیت است که با خرید ویلا سند دار در زیباکنار میتوان به این مهم دست پیدا کرد و از مزایای فراوان اقامت درمنطقهساحلی زیباکنار،برخوردار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *