اجاره ویلا زیباکنار

download 43

ویلای مناسب در زیباکنار

ویلای مناسب در زیباکنارReviewed by ویلابست on May 21Rating: 5.0ویلای مناسب در زیباکنار زیباکنار در استان گیلان واقع شده است . یکی از زیباترین ساحل های شمال کشور در دریای خزر را داراست.تداخل خطه سبز جنگلی و سرسبز با دریای بینظیر خزر , پدیده ای خاص و زیباست .

زیباکنار در استان گیلان واقع شده است . یکی از زیباترین ساحل های شمال کشور در دریای خزر را داراست.تداخل خطه سبز جنگلی و سرسبز با دریای بینظیر خزر , پدیده ای خاص و زیباست . که تنها در این منطقه از شمال شاهد آن هستیم .زیباکنار یک منطقه امن ساحلی با دسترسی سریع به جاده های اصلی میباشد . که بدلیل امنیت بالا و عمومیت زیباکنار از دیرباز , مردم سواحل شهرستان رشت را زیباکنار میشناسند . زیباکنار در استان گیلان واقع است .

این منطقه ساحلی و جنگلی چندین روستای ساحلی را در بر میگیرد .روستاهایی با مردم با فرهنگ و اصیل ,با تمدن بالا .اما بیشتر بافت این روستاها با عمارت ها و ویلاهای زیبا و مدرن تزیین شده اند.
قیمت ویلا در زیباکنار به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله واقع بودن در کنار ساحل زیباکنار که از قیمتهای بالاتری برخوردار است یا واقع بودن در بافت جنگلی که قیمتهای پایین تری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *