اجاره ویلا زیباکنار

images 2020 07 23T185530.824

ویلای لوکس شهرکی انزلی

بندر انزلی دومین شهر پرجمعیت استان گیلان بعد از رشت است. این شهر پراهمیت‌ ترین شهر بندری در سواحل جنوبی دریای خزر به‌ شمار می‌رود.روزانه در منطقه آزاد انزلی، کشتیهای تجاری زیادی بارگیری می کنند و اجناس جدیدی با قیمت های مناسب از طریق بنادر کشتیرانی انزلی وارد کشور می شوند و امکان خرید مناسب را فراهم می سازند.

اول از همه باید گفت که اصلا کلمه لوکس و نام امروزی آن لاکچری به چه معنایی است.در فارسی این کلمه معادل کلماتی مثل تجملات ویا اشرافی می باشد و بستگی به جایی که ازش استفاده می شود ممکن است این معانی تغییر پیدا کند.اما یکی از معانی آن که اغلب ازش استفاده می شود به این است که لوکس بودن،یعنی حس لذت و منحصر به فرد بودن را تجربه کردن، از آن رو افرادی هستند که با دارایی های بالا همیشه به دنبال این نوع لذت ها می گردند که حتی برای خرید ویلا در شمال نیز به دنبال بهترین و خاص ترین نوع ویلا هستند و چون دارای سرمایه های زیادی نیز می باشند به راحتی می توانند به خواسته خود برسند.

ویلاهای لوکس به دلیل داشتن امکانات بالا و شرایط بسیار عالی، قیمت های بالایی نیز دارد.که برای خریدن آن سرمایه های بالایی را باید صرف کرد.

در تعریف ویلا آمده است که «ویلا یک ساختمان یا خانه زمینی است که دارای حیاط بوده و هیچگونه ارتباطی با ساختمان‌های کناری یا اطراف خود ندارد». اما تعریف ویلای شهرکی کمی این تعریف را تحت تأثیر قرار داده و تعریف جدیدی برای ویلا بیان کرده است. ویلای شهرکی «ساختمانی است که به صورت زمینی بوده و دارای حیاط است که این حیاط به ساختمان‌های کناری راه ندارد؛ اما قوانین حاکم بر این ویلاها یکسان بوده و همه آنها مشمول یکسری قوانین مشخص می‌شوند». همان‌طور که می‌بینید این ویلاها اگرچه به همدیگر راه ندارند، اما بی ارتباط به هم نیستند و همه ساکنین ملزم به رعایت قوانین آن هستند.

اگر آپارتمان را به صورت چندین خانه روی هم و عمودی تعریف کنیم، ویلاهای شهرکی را به صورت خانه‌های کنار هم و افقی تعریف می‌کنیم. معمولاً این ویلاها توسط یک شرکت یا موسسه ساخته می‌شوند و در نهایت به خریداران واگذار می‌شوند. البته برخی دیگر به جای خرید ویلا، ترجیح می‌دهند که زمین خریده و ویلای خود را درون شهرک احداث کنند. البته کسانی که زمین خود را درون شهرک می‌خرند مشمول قوانین ویلای شهرکی می‌شوند و ملزم هستند که این قوانین را رعایت کنند. در هر صورت این ویلاها توانسته‌اند که جای خود را بین گردشگران باز کرده و طرفداران بسیاری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *