اجاره ویلا زیباکنار

مزایای خرید ویلای ساحلی

ویلای ساحلی زیباکنار و بندرانزلی

ویلاهای ساحلی ویلاهایی هستند که در مناطق ساحلی ساخته می شود و با دریا فاصله اندکی دارند و معمولا چشم انداز دریا دارند. معمولا در ساخت ویلاهای ساحلی از بهترین متریال روز استفاده میکنند و از طراحی های  سبک ویلاهای نما مدرن و ویلاهای نما رومی لاکچری و همچنین ویلاهای دوبلکس استفاده می شود.خرید و فروش ویلاهای استخردار همراه با جکوزی و سونا خشک و سونا بخار هم یکی از لذت بخش ترین خریدهای ویلاهای ساحلی می باشد.

زیباکنار از شمال، جنوب، شرق و غرب به ترتیب به دریای خزر و شهرهای لشت نشاء و کوچصفهان، کیانشهر و چمخاله و بندر انزلی منتهی‌ست.

این منطقه یک نوار ساحلی‌ست و از آنجایی که جزو منطقه آزاد است، بازارهای زیادی هم دارد، بازارهای رنگارنگی که خودشان جزو جاذبه شمالند و تویشان سبزی تازه، ترشی، مرغ و خروس، ماست و دوغ و نان محلی و ماهی تازه می‌فروشند.  در همه روزهای هفته در این منطقه و شهرهای اطرافش بازاری برپاست. شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها توی بازار  لشت نشا می‌شود چرخید و  چهارشنبه‌ها در کیاشهر و پنجشنبه‌ها در خود زیباکنار.

همیشه یکی از به یادماندنی‌ترین خاطرات همه از شمال سواحل طولانی و زیبای آن است و پیاده‌روی در ماسه‌ها و صدای زیبای امواج، همیشه آرامش بخش بوده است. داشتن یک ویلا در این اتمسفر خوب، برای خارج شدن از شلوغی‌های شهری و مشکلات مختلف می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. ویلاهای ساحلی معمولا فاصله مناسبی تا امکانات شهری دارند و به جاده‌ها و خیابان‌های اصلی نزدیک هستند و در فصل‌های پاییز و زمستان نیز دسترسی آسانی دارند.

بهترین ویلاهای ساحلی در شهرهای زیباکنار و بندرانزلی را از سایت ویلابست بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *