اجاره ویلا زیباکنار

images 36

ویلای زیباکنار و خرید بهترین ها

ویلای زیباکنار و خرید بهترین هاReviewed by ویلابست on Aug 16Rating: 5.0ویلای زیباکنار و خرید بهترین هازیباکنار همانطور که از نامش پیداست کناره ای زیبا و ساحلی در محدوده منطقه آزاد انزلی می باشد که درست بعد از شهرستان کیاشهر واقع شده. زیباکنار از دیرباز مورد توجه قرار داشته و به همین دلیل دارای امکانات مناسب ترینسبت به دیگر مناطق ساحلی اطراف می باشد که آن را از حیث شرایط رفاهی در رتبه بالاتری نسبت به رقبا قرار می دهد

زیباکنار همانطور که از نامش پیداست کناره ای زیبا و ساحلی در محدوده منطقه آزاد انزلی می باشد که درست بعد از شهرستان کیاشهر واقع شده. زیباکنار از دیرباز مورد توجه قرار داشته و به همین دلیل دارای امکانات مناسب ترینسبت به دیگر مناطق ساحلی اطراف می باشد که آن را از حیث شرایط رفاهی در رتبه بالاتری نسبت به رقبا قرار می دهد.

واقع در محدوده منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی، تنها منطقه آزاد شمال کشور، برای شهروندان خود امکاناتی بی نظیر درنظر گرفته است. مراکز خرید متعدد، معافیت از پرداخت گمرک، خرید ماشین های روز دنیا با مبلغی بسیار کمتر از قیمت واقعی، انواع تفریحات دریایی، سالن های کنسرت و همایش با استاندارد های روز و بسیاری دیگر تنها بخش کوچکی از امتیازات سکونت در منطقه آزاد انزلی می باشد.

اگر بخواهیم مزایای خرید ویلا در زیباکنار را برشماریم، بایستی به موارد زیادی اشاره‌کنیم؛ اما برای اینکه به‌طور خلاصه با موقعیت بی‌نظیر زیباکنار آشنا شوید، برخی از ویژگی‌های آن را در اینجا بیان می‌کنیم:

قرار گرفتن در منطقه آزاد انزلی

رشد میزان سرمایه‌گذاری به‌ویژه در حوزه گردشگری

آب‌وهوای بسیار عالی که زیباکنار را یکی از مقاصد اصلی گردشگران کرده است.

نرخ اشتغال بالا در زیباکنار که نتیجه آن، امنیت و آرامش در زیباکنار است.

راه‌های دسترسی زیاد و ساده به زیباکنار

نتیجه گیری:

در کنار تمامی امکانات رفاهی و جاذبه های توریستی زیباکنار یکی از امن ترین و سودآور ترین گزینه های موجود به جهت سرمایه گذاری در بازار املاک است. به خرید ویلا در زیباکنار شما می توانید به سود دهی ملک خود اطمینان داشته و شاهد پیشرفت آن در کمترین زمان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *