اجاره ویلا زیباکنار

اجاره ویلا در بندر انزلی

ویلای زیباکنار و بندرانزلی

بسته به هدفی که برای انتخاب یک ویلا دارید، می‌توانید انتخاب‌های متفاوتی هم داشته باشید. مثلا ویلا برای افرادی که برای آرامش و تفریح به سفر می‌روند، باید مکانی آرام و منطقه‌ای نزدیک به منابع طبیعی مانند جنگل و دریا و یا بازار برای خرید باشد. یا اگر می‌خواهید ویلایی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد داشته باشید، باید شهرهایی را که گردشگران زیادتری دارند انتخاب کنید. همچنین نیازی نیست حتماً یک ویلای بسیار بزرگ داشته باشید، اکثر گردشگران اجاره ویلا با هزینه کم و متراژ پایین را بیشتر می‌پسندند.

بنابراین ابتدا هدفتان را مشخص کنید، بعد دنبال ویلا بگردید.

شما از هر مسیری که وارد استان گیلان شوید خواه ناخواه از منطقه زیباکنار عبور خواهید کرد! آب و هوای چهار فصل و دلپذیر این منطقه، شالیزارهای برنج و جنگل‌های سرسبز، ساحل‌های شنی و تفریحات ساحلی، مراکز خرید و نمایندگی‌های برندهای داخلی و خارجی و… پتانیسیل بالای گردشگری را برای این منطقه رقم زده است و سالانه بیشترین سهم گردشگری استان گیلان را به خود اختصاص داده است. همچنین نزدیکی به بندرانزلی موقعیت‌های تجاری و شغلی را برای کسانی که به اقامت دائم در این منطقه فکر می‌کنند فراهم آورده است.

بندر انزلی یکی از قطب‌های صنعتی کشور به ویژه در زمینه کشاورزی، دریی، دارویی و نساجی است و وجود کارخانه‌های فعال در این حوزه زمینه اشتغال زایی برای افراد بسیاری در این منطقه و حومه را فراهم کرده است. همچنین مزیت‌های اقامت در منطقه آزاد برای صاحبان مشاغل معافیت از مالیات بر درآمد و دارایی به مدت ۲۰ سال از تاریخ بهره برداری از فعالیت تجاری یا اقتصادی است. بندر انزلی به دلیل برخورداری از موقعیت عالی جغرافیایی و و مجاورت با کشورهای آسیای میانه از طریق مرزهای آبی و خاکی فرصت مشارکت ومالکیت ۱۰۰ درصد سرمایه گذاران خارجی را فراهم آورده است.

دسترسی دریایی این منطقه به بنادر آستراخان ولاکان روسیه و بازارهای کشورهای حاشیه دریای خزر از دیگر برتری‌های تجاری و اقتصادی این منطقه می‌باشد. همچنین برخورداری از خاک حاصلخیر، جنگل‌های انبوه و سواحل زیبای دریای خزر و تالاب زیبای انزلی موقعیت منحصر به فردی برای صنعت گردشگری بندر انزلی رقم زده است.

اگر به دنبال ویلاهای مناسب در زیباکنار میگردید،به سایت ویلابست مراجعه کنید. ویلابست سایتی معتبر و باتجربه در خرید و اجاره ویلا در شهرهای زیباکنار و بندرانزلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *