اجاره ویلا زیباکنار

۱۰۲۲۱۰ 1 380x285 1

ویلاهای دوبلکس شیک و مجهز در زیباکنار و بندرانزلی

ویلاهای دوبلکس شیک و مجهز در زیباکنار و بندرانزلیReviewed by ویلابست on Dec 30Rating: 5.0ویلاهای دوبلکس شیک و مجهز در زیباکنار و بندرانزلیاگر دنبال ویلاهای دوبلکس شیک و مجهز در زیباکنار و بندرانزلی میگردید ویلابست شما را به خواسته تان میرساند.با ویلابست بهترین ویلاهای دوبلکس را اجاره کنید و یا مالک بهترینشان شوید.

امروزه توجه زیادی به ویلاسازی در حومه شهرها جلب شده است و استقبال فراوانی از آن می شود تا مکانی مملو از سکوت و زیبایی را برای کسب آرامش و استراحت خود داشته باشند. با در نظر گرفتن فضاهایی چون استخر می توان یک ویلای کاملاً شیک و مجهز را فراهم آورد.

ویلای دوبلکس:

در اصطلاح دوبلکس به ساختمانی گفته می شود که دارای دو طبقه مجزا بوده و این طبقات از طریق پلکان به یکدیگر متصل شده باشند. ممکن است در یک واحد ساختمان دو طبقه وجود داشته باشد که به معنای دوبلکس بودن آن است. طراح در این نوع طراحی ساختمان از پلکان و یا راه پله ایی شیک برای رفت آمد ساکنین استفاده کرده است. این طرح استفاده های فراوانی داشته که در ساخت ویلا بسیار رایج است. از خصوصیات خوب این طرح ارتفاع بالای ساختمان است که می تواند منظره بسیار زیبایی را برای ساکنین فراهم آورد. معمولا این طراحی به دلیل راحتی بیشتر ساکنین در پخش شدن بخش های مختلف در دو طبقه مجزا می باشد. در طراحی دوبلکس معمولا از طبقه اول به عنوان نشیمنگاه، حال و پذیرایی استفاده می شود. و در طبقه دوم نیز اتاق های خواب، مطالعه، سرویس های بهداشتی و حمام تعبیه شده است. با این عمل فضای شلوغ ساختمان از فضای خلوت و آرامش بخش ساختمان مجزا خواهد بود. در کل دوبلکس به ساختمانی گفته می شود که طبقه اول برای پذیرایی و طبقه دوم نیز محیطی برای استراحت می باشد.

برای ویلاسازی در شمال بهترین و مناسب ترین نقشه ویلایی در شمال میتواند نقشه ویلا دوبلکس باشد، چرا که تمامی شرایط یک ویلا مطلوب برای هر فردی را داراست و افراد می‌توانند با سلیقه شخصی خود یک ویلا ی زیبا را داشته باشند.

اگر دنبال ویلاهای دوبلکس شیک و مجهز در زیباکنار و بندرانزلی میگردید ویلابست شما را به خواسته تان میرساند.با ویلابست بهترین ویلاهای دوبلکس را اجاره کنید و یا مالک بهترینشان شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *