اجاره ویلا زیباکنار

images 33

نکات ویژه برای خرید زمین در زیباکنار

نکات ویژه برای خرید زمین در زیباکنارReviewed by اجاره ویلا on Aug 18Rating: 5.0نکات ویژه برای خرید زمین در زیباکنارنکات ویژه برای خرید زمین در زیباکنار

نکات ویژه برای خرید زمین در زیباکنار

 1.احراز مالکیت فروشنده زمین:

هنگام خرید زمین یا هر ملک دیگری ممکن است از فروشنده سند مالکیت بخواهید و وی نیز سند را ارائه دهد. اما مسئله مهم این است که این زمین مربوط به همان شخص است یا از طرف شخص دیگری وکالت گرفته است. اگر سند مالکیت زمین مربوط به خود شخص فروشنده باشد، مشکلی نخواهید داشت و با تأیید هویت فرد از طریق مدارک شناسایی، می‌توانید معامله را انجام دهید.ولی اگرسند مالکیت زمین مربوط به شخص دیگری است و طرف معامله شما تنها وکالت وی را بر عهده دارد، باید حتماً از نهادهای رسمی استعلام بگیرید و بعد معامله کنید.

اطمینان از صحت اطلاعات مندرج در سند :

کسانی که در خرید و فروش ملک سابقه دارند و یا با سند ملکی آشنایی دارند، می‌دانند اطلاعات مندرج در این سند غیرقابل تغییر بوده و باید مطابق با آن معامله صورت گیرد. به‌طورکلی، یک سند مالکیت حاوی دو نوع اطلاعات خیلی مهم است که در فرایند خرید زمین در زیباکنار نیز اهمیت دارند. دسته اول اطلاعات هویتی صاحب زمین هستند که باید با شخص فروشنده مطابقت داشته باشد.

اطلاعات دیگر موجود در سند، شامل اطلاعات مربوط به زمین هستند. در یک سند، علاوه بر مشخصات زمین و متراژ آن، حدود چهار طرف آن نیز مشخص شده است و فرد می‌تواند به کم این اطلاعات به محل دقیق زمین پی ببرد. این کمک می‌کند که فرد خریدار اطلاعات دقیق و کاملی از زمین داشته باشد.

کد رهگیری از مشاور املاک:

بستن قرارداد در یک مشاور املاک شرایط و قوانین مربوط به خود را دارد و نمی‌تواند خارج از این محدوده انجام گیرد. اولین قانون، پرهیز از نوشتن قراردادهای دست نویس، و نوشتن آن در قالب قولنامه رسمی است. بنابراین اگر قصد خرید زمین در زیباکنار را دارید، حتماً از فروشنده و مشاور املاک بخواهید که قرارداد را در یک برگه رسمی و دارای سربرگ بنویسد و هولوگرام نیز داشته باشد.

اما نوشتن قولنامه در خرید ملک فقط به همین جا ختم نمی‌شود. یکی از مواردی که حتماً باید رعایت کنید این است که کد رهگیری قولنامه خود را دریافت کنید. در واقع زمانی که فرایند خرید ویلا در زیباکنار کد رهگیری دریافت می‌کنید، بدین معنی است که معامله شما در سامانه ثبت شده و زمان معامله نیز ثبت می‌شود. بنابراین حتی اگر کلاه‌برداری نیز صورت گرفته باشد و زمین به شخص دیگری بعد از شما فروخته شود، شما در اولویت خواهید بود و معامله دوم نامعتبر خواهد بود.

شرط فسخ معامله را فراموش نکنید!

یکی از مشکلاتی که اکثر خریداران با آن مواجه می‌شوند و متأسفانه راه برون رفت از آن را بلد نیستند، اعتماد کامل به فروشنده و مشاور املاک است که باعث می‌شود به فکر گزینه‌هایی مانند شرط فسخ قرارداد نباشند. ا

برای انجام یک معامله خوب و خرید زمین در زیباکنار شرایط زیادی وجود دارد که به کمک مشاورین املاک خوب و شرکت‌های انبوه ساز معتبر می‌توانید این شرایط را سپری کنید.

اگر برای خرید زمین در زیباکنار نگران هستید و از سواستفاده قرار گرفتن افراد و سایت های تقلبی واهمه دارید ما به شما ویلابست را پیشنهاد میکنیم. ویلابست با سابقه ای درخشان توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان گرامی را جلب کند و نامی معتبر از خود را در ذهن همگان ثبت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *