اجاره ویلا زیباکنار

مسیرهای دسترسی آسان به ویلای زیباکنار

مسیرهای دسترسی آسان به ویلای زیباکنارReviewed by اجاره ویلا در زیباکنار on Jan 6Rating: 5.0مسیرهای دسترسی آسان به ویلای زیباکنار زیباکنار هم از لحاظ قرار گرفتن در منطقه آزاد انزلی و هم از لحاظ راههای دسترسی که به آنجا منتهی می شود، بهترین شرایط ممکن را دارد.

اگر تصمیم به خرید یا اجاره ویلا در زیباکنار را دارید بهترین تصمیم را گرفتید.زیباکنار شهری است که از هرجهتی بهترین انتخاب برای خرید و اجاره ویلاست. زیباکنار هر چند به عنوان شهری ساحلی و سرشار از جاذبه های طبیعی شناخته شده و اغلب گردشگران داخلی و خارجی زیباکنار را برای این زیبایی های طبیعی بر می گزینند اما وجود آثاری طبیعی و غیر طبیعی هم بر زیبایی های منطقه ساحلی زیباکنار افزوده است.

زیباکنار هم از لحاظ قرار گرفتن در منطقه آزاد انزلی و هم از لحاظ راههای دسترسی که به آنجا منتهی می شود، بهترین شرایط ممکن را دارد. در واقع از سه راه اصلی که عبارتند از محور ( قزوین – رشت – زیباکنار )، محور ( رامسر – رودسر – لنگرود – جاده ساحلی چمخاله – زیبا کنار ) و محور (اردبیل – آستارا – تالش – بندر انزلی – زیبا کنار ) می توان از سه سمت جنوب، شرق و غرب وارد استان گیلان شد و به شهر زیباکنار رسید. پس با این وجود از هر جای کشور که باشید می توانید به راحتی به این منطقه وارد شوید و از نظر راه مواصلاتی مشکلی ندارد و خیلی مناسب است.

زیباکنار به فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت بسیار نزدیک است و با یک تاکسی در عرض چند دقیقه به آن منطقه و به ویلای خود میرسید. یعنی اگر شما حتی بخواهید با هواپیما به ویلای خود بروید باز هم بسیار ساده است و فاصله فرودگاه تا ویلای شما کوتاه و مسیری راحت است و نیازی نیست درگیر شلوغی راه شوید و از شهرهای مختلف بگذرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *