اجاره ویلا زیباکنار

photo 2019 08 22 23 51 50 1200x680 1

مزیت های در اختیار داشتن یک ویلای شخصی چیست؟

مزیت های در اختیار داشتن یک ویلای شخصی چیست؟Reviewed by اجاره ویلا on Dec 30Rating: 5.0مزیت های در اختیار داشتن یک ویلای شخصی چیست؟سرمایه گذاری: خرید ویلا یکی از روش های مطمئن سرمایه گذاری و حفظ ارزش دارایی ها است. با خرید ویلا می توان از کاهش ارزش سرمایه در برابر تورم جلوگیری نمود.

مزیت های در اختیار داشتن یک ویلای شخصی چیست؟

  • سرمایه گذاری: خرید ویلا یکی از روش های مطمئن سرمایه گذاری و حفظ ارزش دارایی ها است. با خرید ویلا می توان از کاهش ارزش سرمایه در برابر تورم جلوگیری نمود. لذا اگر قصد سرمایه گذاری در حوزه املاک را دارید، خرید ویلا یکی از گزینه های پیشنهادی به شما است.

 

  • آسودگی خاطر از در اختیار داشتن مکان شخصی در تمام ایام سال: آیا تا به حال برای شما پیش نیامده که برنامه یک سفر مهیج به شمال را چیده باشید و پس از ورود به منطقه مورد نظر با مشکل اجاره ویلا و یافتن ویلای مناسب روبرو شده باشید؟ بهترین راه حل این مشکل این است که با کمی برنامه ریزی مالی، طرح خرید ویلا در یکی از مناطق خوش آب و هوا را بچینید.

 

  • بهداشتی بودن: بسیاری از ویلا هایی که برای استفاده عمومی اجاره داده می شوند، دارای مشکلات عدیده بهداشتی هستند. قطعاً در اختیار داشتن یک ویلای شخصی، خیال شما را از یک محل اقامت بهداشتی و پاکیزه راحت خواهد کرد. با توجه به شیوع ویروس کرونا در ماه های اخیر، بهداشتی بودن محل اقامت با خرید ویلا شخصی یکی از مزیت های مهم محسوب می شود.

 

  • امکان اجاره دادن و کسب درآمد: اگر قصد اقامت طولانی مدت در ویلای خود را ندارید، می توانید با هماهنگی با مشاورین املاک محلی، برای ماه هایی از سالف ویلای خود را اجاره دهید و از مزایای اقتصادی آن بهره­مند شوید. همچنین اگر نگاه شما به خرید ویلا نگاه سرمایه گذاری برای دوران بازنشستگی است، می توانید به صورت قسطی ویلا را خریداری کرده و تا آن زمان ویلای خود را اجاره داده و از این طریق مبلغ قسط بانکی را تامین نمایید.

images 2020 08 01T175004.294

نکاتی که باید در خرید ویلا به آن توجه کنیم؟

  • توجه به سند زمین و اصالت آن: متاسفانه استقبال شدید برای خرید ویلا در سال های اخیر زمینه سوءاستفاده از این اشتیاق را برای سودجویان فراهم کرده است. یکی از نکات مهم که هنگام خرید ویلا باید به آن توجه داشته باشیم، توجه به سند زمین و اصالت آن است که باید از مراجع قانونی استعلام گردد. زمین ویلا نباید زراعی یا عمومی باشد. همچنین ویلا باید به صورت قانونی با مجوز سازمان های محلی ساخته شده و دارای پایان کار باشد. اگر به این مسائل اشراف ندارید، جهت خرید ویلا به مشاورین معتمد یا وکلای مطلع از قوانین رجوع کنید.

 

  • توجه به کیفیت سازه: وسلا باید از نظر استحکام سازه و موقعیت قرارگیری مهندسی ساز و اصولی باشد. عدم کیفیت سازه، با توجه به رطوبت محیطی، در دراز مدت به بنا آسیب زده و زیان های جبران ناپذیری به بار می آورد.

 

  • توجه به موقعیت ویلا از نظر دسترسی به جاده های اصلی، مراکز درمانی و خرید، جاذبه های طبیعی و …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *