اجاره ویلا زیباکنار

قوانین اجاره ویلا

قوانین اجاره ویلا

قوانین اجاره ویلاReviewed by اجاره ویلا on Apr 16Rating: 5.0قوانین اجاره ویلا1_ همه ی فرآیند ها و رویه ها در سایت موسم تابع قوانین جمهوری اسلامی است و کاربران نیز موظف به رعایت این قوانین می باشند.

قوانین اجاره ویلا

 قوانین عمومی :
1_ همه ی فرآیند ها و رویه ها در سایت موسم تابع قوانین جمهوری اسلامی است و کاربران نیز موظف به رعایت این قوانین می باشند.

2_ موسم تنها سامانه رابطی بین میهمانان می باشد و هیچ گونه کنترل، دخالت و مسئولیتی در قبال تعهدات کاربران ندارد.

3_ حق هرگونه تغییر در قوانین و مقررات و همچنین عملکرد و محتوای سایت به منظور بهبود کیفیت خدمات در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای شرکت موسم محفوظ می باشد.

4_ هرگونه استفاده از سرویس های ارائه شده درسایت اعم از عضویت در سایت، ثبت اقامتگاه و یا انجام فرآیندهای رزرو توسط کاربران بدین معنی است که کاربر قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و آنها را پذیرفته است.

5_ در صورتی که در آینده تغییری در قوانین و مقررات سایت ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

6_ اگر کاربری به نیابت از یک شخص حقوقی قوانین سایت را بپذیرد بدین معنی است که دارای این قدرت است که آنها را پایبند به این قوانین و مقررات کند.

7_ اگر کاربر با تغییرات ایجاد شده در قوانین سایت مخالف باشد میتواند در هر زمان که بخواهد حساب کاربری موسم خود را حذف کرده و دیگر از خدمات سایت استفاده نکند. ادامه ی استفاده از خدمات سایت به معنی پذیرش قوانین به روز رسانی شده از سمت کاربر است.

8_ در تمامی اختلافات بین میزبان و میهمان حکمیت با موسم است.

9_در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه‌ی بین مهمان و میزبان، مورد اختلاف توسط موسم به عنوان داور مورد رضایت طرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا است.

10_در صورتیکه سایت قراردادی را لغو کند، هیچگونه مسئولیتی برای پرداخت خسارت به میزبان و مهمان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *