اجاره ویلا زیباکنار

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصاد

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصاد

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصادReviewed by مهندس احمدی on Sep 12Rating:

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصاد

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصاد

مژده مژده مژده 😍 مژده مژده مژده

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصاد خود و خانواده محترمتان را در اختیار داریم و صادقانه پیشنهاد هایی فوق العاده را به شما ارایه میدهیم.

کمی با ماباشید…

میخواهیم پلی به گذشته بزنیم گذشته ای نه چندان دور
حدود 10 سال پیش بود که منطقه ساحلی زیباکنار منطقه ای بدون نوسان و ساکن از حیث رشد اقتصادی بود فقدان جذب چشم گیر توریست و سرمایه گذارچه کمی و چه کیفی آزار دهندگی ای مضمن بود زیرا به دلیل کمبود سرمایه گذاران در زمینه  املاک رشد منطقه به طرزی منفی تحت شعاع قرار گرفته بود.

با وجود این که زیباکنار از بهترین سواحل دنیا محسوب میشد نه بهترین از جهت امکانات ساحلی بلکه اکوسیستمی منحصر به فرد و مطلوب ماسه ای بودن ، پاکیزه بودن و عمق بسیار کم دریا با زمین.
گذشت و گذشت و گذشت تا مردمانی روشن فکر و آینده نگر و افرادی که شاید توان اقتصادی خارقولعاده ای هم نداشتند اما به این درک رسیده بودند و این بینش را نسبت به این موضوع مهم که آینده زیباکنار بعد از چند سال به طرزی عجیب رشد خواهد کرد و همگان را شگفت زده خواهد کرد را دارا بودند آمدند و شروع به خرید زمین و ویلا کردند یا این که املاک (ویلا،آپارتمان و یا زمین هایشان را با ویلا و زمین در زیباکنار معاوضه کردند و این موضوع از دلایل مهم رشد تدریجی منطقه زیباکنار شد.

52447

چند سالی گذشت و ساخت و ساز رشد کرد ویلا ها بیشتر شدند بازار املاک داغ شد با وجود این که منطقه نه آب شهر داشت و نه حتی گاز شهری به دلیل کشف ارزشمند آینده در گذشته توسط افرادی باهوش با سرعت چشمگیری به رشد خود ادامه داد.

باورش سخت است ولی در منطقه ای که حدود 30 کیلومتر جاده اصلی دارد حدود 750 مشاور املاک (بنگاه معاملاتی) وجود دارد

و این بیانگار تصدیق کننده تمامی گفته های ماست و عده کثیری نیز از این سو توان مالی خود را افزایش دادند.

57879700

شهرک هایی ساخته شد و با کمی هزینه و تبلیغ کمتر از یک سال تمامی ویلا های شهرکی فروخته شد و رشد زیباکنار برای برخی ها تعجب آور بود.

شاید باورتان نشود که بودند کسانی که با هزینه ای اندک مثلا 5 م تومان زمین هایی در پنج سال پیش خریداری کردند و امروزه تا مرز 50 م تومان هم ارزش آن زمین ها را بر آورد میکنند شاید تحت تاثیر قرار گرفته باشید این را هم بدانید برخی این قضایا را شانس تلقی میکنند و برخی ها آینده نگری.

این موضوع اهمیت چندانی ندارد مهم این است که با این کار(سرمایه گذاری،ساخت و ساز و خرید ملک و ویلا)در گذشته امروزه با توجه به رشد منطقه ی زیباکنار و با ارزش تر شدن مستغلاتشان و سعود توان اقتصادی بالا میزان رفاه خود و خونواده هایشان را افزایش داده اند و به زندگی ای مطلوب رسیده اند و خدارا شاکرند و خود را تحسین میکنند که چه ریسک شیرین و ارزشمندی در گذشته کرده اند.

08ec9cac80528f7c22ef23dea2e9093d

اما فرصت ها به همینجا ختم نشد و موقعیت هایی طلایی برای افرادی که خواهان افزایش قدرت مالی خود هستند وجود دارد این ها شعار نیست حرف دل است که با تجربه و بینش ادغام شده.

شما هم میتوانید به شما خواهیم گفت چطور…؟ لازم به ذکر است زیباکنار محلات معروفی از جمله بندر زیباکنار (علی آباد) که پارک ملی بوجاق با اکوسیستمی بی نظیر و غیر قابل توصیف دارد را در شرق خود میبیند.

روستای ساحلی چونچنان که مرکز حرفه ای و بزرگترین آموزش های دریایی سپاه پاسداران است را داراست.

روستای ساحلی خشک اسطلخ که مجتمع آموزشی فرهنگی موسوم به صدا و سیما زیباکنار را در آغوش خود دارد که وجود این سازمان مهم از عوامل اصلی رشد در منطقه است خیلی ها با اقامت در این مجموعه با منطقه زیبا کنار آشنا شدند و پی به ارزش های زیباکنار بردند و بعد از مدتی استفاده های لازم را کردند.

روستای ساحلی و با صفای امین آباد با امکانات کامل و مفرح و همچنین روستای حاجی بکنده از معروف ترین سواحل ایران.

نا گفته نماند که با توجه به رشد و روی کار آمدن و توسعه سازمان بزرگ منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی که به زیباکنار نیز متصل میباشد رکن دیگری شد برای رشد بیشتر منطقه و از این پس باید گفت منطقه (آزاد) زیباکنار.

با توجه به تبدیل زیباکنار به منطقه ساحلی و آزاد امروزه شاهد تردد بالا در گمرکات منطقه نیز هستیم و همه جور کالا های مدرن وارد میشود از پوشاک و صنایع مختلف گرفته تا انواع اتوموبیل هایی که در کشورمان طرف داران بسیار دارد و با کمترین هزینه ممکن میتوانند اتوموبیل های رویایی خود را داشته باشند.

فرصتی ناب جهت پیشرفت در امر اقتصاد

خیلی ها برای زندگی از شهرستان ها و استان های دیگر به اینجا آمدند و در بهشت استان (منطقه آزاد زیباکنار) به زندگی پر از امید و خوشی ادامه میدهند و یا برخی هستند که ویلا هایی جهت استفاده در ایام تعطیل دارند و برخی اوقات سری به بهشت استان میزنند ناگفته نماند ، زیباکنار در حال حاظر ارزان تر از انزلی و یا دیگر مناطق استان گیلان است اما سرعت رشد بیشتری نسبت به آنها دارد و با کمی اندیشیدن به این نتیجه میرسید که بهترین انتخاب جهت سرمایه گذاری و پیشرفت در ایران کجاست…

همان طور که در ابتدای صحبت هایمان خاطر نشان کردیم،ما ادعای این را داریم که فرصتی ناب جهت پیشرفت توان اقتصادی شما و خوانواده عزیزتان داریم ، پس قبل از انجام هرگونه خرید،فروش،رهن و اجاره روزانه در منطقه آزاد زیباکنار با ما مشورت کنید.

ما به شما مشتریان عزیزبه چشم دوستان خود مینگریم😊موفقیت شما در امر سرمایه گذاری(خرید وفروش) و تضمین و تکمیل رفاه شما در مدت اقامت (رهن و اجاره ی روزانه) تخصص ماست.

ما رضایت قلبی شما از خدماتمان را هدف والای خود بر گزیده ایم❤️❤️❤️❤️ ما را در رسیدن به این هدف مشترک یاری دهید.

به امید دیداری دلنشین،اثبات میهمان نوازی برتر و در آخر تبدیل رویا هایتان به خاطراتی دلنشین در سواحل زیبای زیباکنار ‌

مهندس احمدی : 09118388545

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *