اجاره ویلا زیباکنار

images 67

سرمایه گذاری بر ویلا

سرمایه گذاری بر ویلاReviewed by ویلابست on May 25Rating: 5.0سرمایه گذاری بر ویلا ارزش واقعی ویلا و زمین خریداری شده در شمال، با گذشت زمان، افزایش می‌یابد. بنابراین حتی اگر دست به هیچ کاری نزنید و زمین و ویلای خریداری شده را به حال خود رها کنید نیز همگام با رشد تورم، ارزش ملک شما فزونی خواهد یافت.

ارزش واقعی ویلا و زمین خریداری شده در شمال، با گذشت زمان، افزایش می‌یابد. بنابراین حتی اگر دست به هیچ کاری نزنید و زمین و ویلای خریداری شده را به حال خود رها کنید نیز همگام با رشد تورم، ارزش ملک شما فزونی خواهد یافت. مدتی است افت ارزش پول ملی، نمود پیدا کرده و توأمان با اوج گرفتن قیمت در بازارهای موازی همچون سکه و ارز، قیمت مسکن نیز بر ریل صعود سوار شده است.

از آنجا که ما ایرانیان بر این نکته واقفیم که آنچه گران شد دیگر ارزان نمی‌شود، آنان که دست به خرید ویلا و زمین در شمال زده بودند، به نوعی برگ برنده‌ای را به نام خود زدند. این حکایت به قوت خود باقی است و آن که امروز خرید ویلا و زمین شمال را انجام می‌دهد در آینده‌ای نزدیک، رسیدن به سود را نظاره‌گر خواهد بود..

یک قانون نانوشته وجود دارد که در حضور نرخ بالای تورم، ارزش واقعی ملک با گذشت زمان فزونی می‌یابد و ایران کشوری است با نرخ تورم بالا. میزان رشد قیمت ملک خریداری شده وابسته به موقعیت مکانی آن است.

به دلیل بازگشت سرمایه، رهن و اجاره ویلا و یا حتی اجاره زمین‌های خریداری شده، راهی است جهت کسب درآمد که از آن به عنوان بازگشت سرمایه یاد می‌شود. کافی است ویلای خریداری شده را رهن دهید و یا اجاره و ماهانه به عنوان راهی برای کسب درآمد به آن نگاه کنید، آنگاه باز هم متوجه خواهید شد که خرید ویلا و زمین در شمال راهی است برای سرمایه‌گذاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *