اجاره ویلا زیباکنار

IMG 20200504 WA0087

دسترسی آسان ویلاهای زیباکنار به همه مراکز تفریحی و خدماتی

دسترسی آسان ویلاهای زیباکنار به همه مراکز تفریحی و خدماتیReviewed by اجاره ویلا on Aug 11Rating: 5.0دسترسی آسان ویلاهای زیباکنار به همه مراکز تفریحی و خدماتیدسترسی آسان ویلاهای زیباکنار به همه مراکز تفریحی و خدماتی

دسترسی آسان ویلاهای زیباکنار به همه مراکز تفریحی و خدماتی

دسترسی آسان ویلاهای زیباکنار به همه مراکز تفریحی و خدماتی

زیباکنار در فاصله ۳۹ کیلومتری رشت و ۴۰ کیلومتری بندرانزلی، یکی از مناطق ساحلی شمال ایران است

که هم جنبه توریستی دارد و هم جنبه اقتصادی و هر طرفش را که نگاه کنید ویلا ساخته‌اند.

این منطقه نزدیکترین فاصله را تا بندرانزلی دارد و از همین رو جزو منطقه آزاد به حساب می‌آید.

فاکتوری که در انتخاب شما برای خرید یا اجاره ویلا بسیار تعیین کننده است راه های دسترسی به ویلا است.

این مورد از آن نظر مهم است که راه های دسترسی ساده تر و متنوع تر به یک منطقه در رشد آن منطقه چه از نظر ویلا سازی و جلب نظر خریداران و چه از نظر سطح اشتغال منطقه ای که می خواهید

در آنجا ویلا بخرید بسیار مهم است و حتی برای آرامش چندروزه برای اجاره کنندگان ویلا،دسترسی به امکانات رفاهی و راه های دسترسی به ویلا بسیار حائز اهمیت است.

در اینجا باید به این نکته اشاره شود که هر چه سطح اشتغال در یک منطقه بالاتر باشد علاوه بر آرامش و امنیتی که برای آن جا به همراه دارد، نوید دهنده رشد هر چه بیشتر آن در آینده نیز است.

در رابطه با مسیرهای دسترسی به ویلا، به عنوان نمونه می توان به مسیر های دسترسی به ویلا در زیباکنار اشاره کرد.

به طور کلی با توجه به راه های اصلی و شبکه گسترده و بسیار کارآمد راه های فرعی آسفالته در استان گیلان که شهر ها و روستا های مختلف را به همدیگر مرتبط می کنند،

می توان گفت که دسترسی شما به هر نقطه ای در استان گیلان به راحتی فراهم شده است.

اما زیباکنار از این نظر ویژگی هایی دارد که آن را بسیار متمایز می کند و به همین علت هم مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ویلا در شمال قرار گرفته و گزینه بسیار خوبی برای مسافران برای اجاره ویلا در این شهر است.

از هر سمتی که وارد استان گیلان شوید همیشه یک مسیر اصلی به زیباکنار وجود دارد به همین دلیل زیباکنار را شاهراه تجاری گیلان میدانند.

اگر برای خرید ویلا شمال راه های دسترسی به مراکز اصلی خرید و خدماتی برای شما مهم است پس دقت کنید که اگر از هر جایی وارد استان گیلان شوید زیباکنار در یک قدمی شماست.

با نگاهی اجمالی به نقشه این را درمیابید که شرق یا غرب فرقی نمی کند از شمال یا جنوب هم فرقی نمیکند بدون عبور از مسیر های سخت و طولانی و خسته کننده به ویلای خود برسید.

و حتی اگر قصد خرید و تفریح را دارید در کمتر از چند دقیقه به قطب تجاری گیلان یعنی منطقه آزاد تجاری انزلی بروید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *