اجاره ویلا زیباکنار

ویلا در زیباکنار

خرید ویلا و زمین بصورت اقساطی زیباکنار

خرید ویلا و زمین بصورت اقساطی زیباکنارReviewed by اجاره ویلا on Jun 5Rating: 5.0خرید ویلا و زمین بصورت اقساطی زیباکناراین سایت در حال حاضر با عنوانویلا بست با اخذ مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد انزلی در حال سرویس دهی به متقاضیان خرید ویلا شمال میباشد.

خرید ویلا و زمین بصورت اقساطی زیباکنار

سایت ویلا بست بعنوان پل ارتباطی بازار املاک زمین ویلاهای جنگلی ساحلی شمال کشور و فروش  واحدهای تجاری در شمال کشور و سرمایه گذاری – تجارت در منطقه آزاد انزلی با هدف معرفی سازندگان معتمد و فروشنده به متقاضیان خرید ویلا و زمین – واحد تجاری و سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی از اواسط سال 1390 شروع به کار کرد.

این سایت در حال حاضر با عنوانویلا بست با اخذ مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد انزلی در حال سرویس دهی به متقاضیان خرید ویلا شمال میباشد.

در این 8 سال تمام هدف تیم کاری ما بر این اساس بوده که از سیاستهای تجاری و ترفندهای جذب و بازاریابی و دلال بازی دوری نموده  و همچون یک منبع معتبر، آمار و اطلاعات قابل استناد در اختیار کاربران مشتاق این سایت قراردهیم زیرا بر این اعتقاد هستیم که آمار و اطلاعات صحیح و دقیق ، مهمترین اصل در خرید ویلا و زمین یا سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی می باشد .

تجراب تلخ قبلی خریداران املاک بدون مدارک و هویت درست در شمال کشور به ما  آموخت که حتی در خوشبینانه ترین شرایط نیز وجود یک مشاور آگاه و مطمئن در کنار خریدار امری حیاتی است ، هرچند این امر به مذاق فروشندگان و گاها طرفین فروشنده خوش نیاید.

فارغ از اینکه شما از چه املاکی خرید نقد اقساط یا پیش خرید میکنید.

همراهی و پشتیبانی شما از زمان بازدید ملک و بررسی اسناد ، با یک هزینه جزیی جزو خدمات ما می باشد .

در صورت خرید املاک معرفی شده توسط این مجموعه ، علاوه بر اینکه خدمات مشاوره ای و اسکان قبل از خرید ویلا رایگان خواهد بود بلکه انجام مراحل اداری دریافت سند و خدمات پس از فروش نظیر اجاره ملک شما بصورت روزانه هفتگی و سالانه – فروش مجدد – مبله کردن و دکوراسیون داخلی – تعمیرات و … نیز توسط ما انجام میگردد

شما با تعیین وقت قبلی و هماهنگی میتوانید در دفتر ما حضور یافته و سئوالات خود را مطرح نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *