اجاره ویلا زیباکنار

اجاره ویلا در زیباکنار

خرید ویلا لوکس در زیباکنار

خرید ویلا لوکس در زیباکنار

زیباکنار در استان گیلان واقع شده است و یکی از دهستانهای بخش لشت نشا از توابع شهرستان رشت میباشد این منطقه یکی از زیباترین ساحل های شمال کشور را دارد.

ترکیب خطه سبز جنگلی و سرسبز این منطقه با دریای زیبای خزر و پارک ملی بوجاق یکجا در کنار هم که تنها در این منطقه از شمال شاهد آن هستیم.

زیباکنار به دلیل نزدیکی به رشت و شهرهای پر جمعیت اطراف لشت نشا خشک بیجار کیاشهر و خمام یک منطقه امن ساحلی با دسترسی سریع به جاده های اصلی منطقه آزاد انزلی و فرودگاه میباشد.

امنیت بالا و عمومیت زیباکنار به دلیل همجواری مراکز آموزشی نظامی و تفریحی هتل صدا سیما  نیز میباشد مردم گیلان سواحل شهرستان رشت را بیشتر با عنوان زیباکنار میشناسند.

خرید ویلا لوکس در زیباکنار

این منطقه ساحلی و جنگلی چندین روستای ساحلی را در بر میگیرد .روستاهایی با مردم با فرهنگ و اصیل ,با تمدن بالا اما بیشتر بافت این روستاها با عمارت ها و ویلاهای زیبا و مدرن تزیین شده اند.

تمام ویلای زیباکنار که در ادامه برای فروش مشاهده میکنید مهندسی ساز و دارای پروانه ساخت هستند تمامی ویلاها در زیباکنار تقریبا نوساز هستند و مرجع صدور پروانه و نظارت بر ساخت ساز منطقه آزاد انزلی میباشد.

بطوریکه میتوان استحکام و زیبایی چشم نواز ویلاهای مدرن و اصلی ساخته شده را در خطه ساحلی نظاره کرد .

 

خرید ویلا لوکس در زیباکنار

قیمت خرید ویلا لوکس در زیباکنار به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله واقع بودن در کنار ساحل زیباکنار که از قیمتهای بالاتری برخوردار است یا واقع بودن در بافت جنگلی که قیمتهای پایینتری دارند.

در خرید ویلا لوکس در زیباکنار دقت زیادی بفرمایید که ملک مذکور دارای پروانه ساخت رسمی و تاریخ جدید باشید تا بعدا هنگام دریافت مجوزات آب برق گاز دچار مشکل نشوید.

خرید ویلا لوکس در زیباکنار از شرکتهای واقعی و سازنده ویلا زیباکنار به نفع شماست چون واحدها فنی و مهندسی و حقوقی تمام نکات را در نظر میگیرند.

این تجربه نگارنده این متن است که صحبتهای غیر کتبی  دهیاران وشوراها را ملاک خریدقرار ندهید و حتما قبل از خرید از مراجع رسمی استعلام کنید البته دهیاران و شوراهای بسیار با سوادی نیز وجود دارند ولی تجربه نگرانده متن تجریه خوبی نبوده است.

خرید ویلا لوکس در زیباکنار

 

شایان ذکر است ۹۵% ویلاهای منطقه زیباکنار دارای آب شهر نیستد و آب از طریق چاه تامین میشود و هنگام خرید ویلا لوکس در زیباکنار باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما برای اب اشامیدنی و شستشو از تصفیه آب استفاده نمایید البته این مشکل در تمام مناطق روستایی ساحلی شمال کشور تقریبا وجود دارد و آب دارای آهن بسیار زیادی است که باعث کدر شدن رنگ آب است که این مشکل با دستگاه تصفیه آّب به راحتی حل میشود این مطلب از این نظر عنوان شد که اگر نسبت به آب حساسیت دارید حتما این نکته را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *