اجاره ویلا زیباکنار

اجاره ویلا در بندر انزلی

خرید ویلا ساحلی

خرید ویلا ساحلی

خرید ویلا ساحلی

چرا ویلا ساحلی مورد توجه سرمایه گذاران قرار دارد؟

ساحل دریای خزر در کنار جنگل های سرسبز و دلنشینی که دارد همواره مورد توجه گردشگران و توریست های بسیاریست که به خطه شمال سفر می کنند. اما ویژگی ای که درباره ویلاهای ساحلی وجود دارد این است که اکثر مردم تمایل بیشتری به خرید آن ها دارند تا ویلای جنگلی! اما بنا به دلایلی مثل کمبود بودجه و یا شرایط زندگی در کنار ساحل ترجیح می دهند ویلاهای جنگلی را انتخاب کنند. شهرهای محمود آباد در استان مازندران و بندر انزلی و زیباکنار در استان گیلان همیشه مسافران زیادی داشته است. خرید ویلا ساحلی در کنار این مجموعه و لذت بردن از تفریحات دریایی آن یکی از مهم ترین اهداف سرمایه گذاران محسوب می شود که در سال های اخیر شاهد رشد و ترقی در این زمینه بوده ایم.

با خرید ویلا ساحلی در شمال نگران تامین مایحتاج ضروری نباشید

یکی از نکات مثبتی که ویلاهای ساحلی دارند این است که به راحتی می توانید هر چیزی که نیاز داشتید را در کمتر از 10 دقیقه تهیه کنید! چرا که شهرهای ساحلی به دلیل مسافرخیز بودنشان سالهاست که مورد توجه افراد قرار گرفته اند و به همین دلیل از بابت تهیه خوراک و پوشاک و سایر وسایل زندگی و گردشگری هیچگونه کمبودی ندارد. از طرفی شهرهای استان های شمالی کشور با دیگر مراکز شهری و روستایی اطراف خود فاصله بسیار کمی داشته و همین موضوع باعث شده تا بیشتر مورد استقبال قرار بگیرند.

قیمت خرید ویلا ساحلی

معمولاً از آنجایی که زمین های ساحلی با کاربری مسکونی در حاشیه دریای خزر کم هستند، به همین دلیل قیمت بیشتری نسبت به زمین های در مناطق جنگلی شمال دارند.

دلیل ورود سرمایه داران بزرگ به حاشیه دریای خزر

ساحل دریای خزر هم یکی از همان مناطقیست که در استان گیلان و مازندران با شروع شهرک سازی های ساحلی در آن ها منجر به رشد و ترقی منطقه شده و به بالا بردن ارزش زمین های آن اطراف هم کمک کرده است.

ویلاهای ساحلی لوکس ترند یا ویلا جنگلی؟

از آنجایی که خریداران ویلا ساحلی تمایل بیشتری به لوکس بودن و داشتن اتاق خواب های مجهز و دوبلکس دارند، سرمایه گذاران ساخت ویلای ساحلی مدرن و لاکچری را بهتر و بیشتر از ویلا جنگلی می دانند. بنابراین به طور کلی خرید ویلا ساحلی به سرمایه بیشتری نسبت به ویلای جنگلی نیاز دارد. به طوریکه یکی از اصطلاحات معروف در خرید این ویلاها پلاک بندی آنهاست که به عنوان مثال اگر ویلایی پلاک یک دریا باشد ارزش بیشتری از پلاک دوم و سوم و… دارد.

امنیت بیشتر ویلاهای ساحلی شهرکی

راه حل های بسیاری برای این کار وجود دارد مثل اینکه از سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته که 24 ساعته قابل مدیریت کردن هستند استفاده کنید. یکی از مزایای خرید ویلا ساحلی در شمال و از نوع شهرکی این است که با داشتن نگهبان شبانه روزی دیگر لازم نیست نگران قطعی دوریبن ها باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *