اجاره ویلا زیباکنار

images 18

خرید ویلا در زیباکنار و بندرانزلی

خرید ویلا در زیباکنار و بندرانزلیReviewed by ویلابست on May 5Rating: 5.0خرید ویلا در زیباکنار و بندرانزلیاستان زیبای گیلان با مردمان خونگرم خودش همیشه خاطرات خوشی را به ذهن تداعی می‌کند و شهرهای زیبای آن از جمله لاهیجان، انزلی و رشت را نمی‌توان از یاد برد؛ اما استان گیلان نسبت به استان مازندران در زمینه ویلا، رونق کمتری دارد و می‌توان بورس ویلا در این استان را به دو قسمت انزلی و زیباکنار تقسیم کرد.

استان زیبای گیلان با مردمان خونگرم خودش همیشه خاطرات خوشی را به ذهن تداعی می‌کند و شهرهای زیبای آن از جمله لاهیجان، انزلی و رشت را نمی‌توان از یاد برد؛ اما استان گیلان نسبت به استان مازندران در زمینه ویلا، رونق کمتری دارد و می‌توان بورس ویلا در این استان را به دو قسمت انزلی و زیباکنار تقسیم کرد.

اگر شما هم مایل به خرید ملک در شمال هستید، باید بدانید که الان زمان مناسبی برای اینکار است. افزایش قیمت دلار باعث افزایش قیمت همه چیز شده است اما این افزایش هنوز به بازار ملک واملاک، خصوصا در شمال سرایت نکرده است. قیمتها هنوز افزایش چندانی نداشته و مناطق بکر و زیبا برای خرید زمین و ویلا با قیمتهای مناسب به وفور پیدا می شود اما تا چند سال آینده مطمئنا این وضعیت تغییر خواهد کرد و با افزایش تقاضا برای خرید ملک در شمال، قیمتها هم بالا خواهد رفت و البته، مناطق و املاک مناسب هم کمیاب خواهند شد.

خرید ملک در شمال می تواند یک سرمایه گذاری مناسب باشد. مثلا شما با خرید یک ویلا، علاوه بر اینکه می توانید تعطیلات را در ویلای خود در شمال بگذرانید، با افزایش مناسب قیمت و سرمایه خود نیز روبرو خواهید شد. وضعیت زمین هم به همین صورت است. خرید زمینی برای ساخت ویلا در شمال، امروز بسیار مناسبتر خواهد بود تا چند سال آینده که سیل مهاجرت افزایش یافته و بالطبع قیمتها هم افزایش خواهد یافت. مثلا در حال حاضر می توانید زمینهای بر اول دریا برای ساخت ویلا با قیمتهای مناسب پیدا کنید اما با توجه به تعداد محدود زمینهایی که در نوار ساحلی قرار دارند، آیا در آینده هم می توان آنها را به وفور پیدا کرد؟ وضعیت قیمت آنها با توجه به تعداد محدود آنها و البته پر طرفدار بودن آنها چطور خواهد شد؟

سایت ویلابست سایتی معتبر و قابل اطمینان برای خرید و فروش و اجاره ویلا در شمال کشور مخصوصا شهرهای بندرانزلی و زیباکنار است.با ویلابست بهترین ویلاها را بخرید و اجاره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *