اجاره ویلا زیباکنار

images 51

خرید ویلا در زیباکنار و انزلی

استان زیبای گیلان با مردمان خون‌گرم خودش همیشه خاطرات خوشی را به ذهن تداعی می‌کند و شهرهای زیبای آن از جمله لاهیجان، انزلی و رشت را نمی‌توان از یاد برد؛ اما استان گیلان نسبت به استان مازندران در زمینه ویلا، رونق کمتری دارد و می‌توان بورس ویلا در این استان را به دو قسمت انزلی  و زیباکنار تقسیم کرد.

 ویلای بندر انزلی:

در بندر انزلی معروف‌ترین بازار ویلاها شهرک معروف دهکده ساحلی است که شهرت زیادی دارد و تنها نکته این شهرک قیمت ویلاهای آن است که با توجه به امنیت بالا و متراژ ویلاها، قیمت‌های آن از یک میلیارد به بالا است. همچنین نزدیکی به بازارهای آزاد بندرانزلی و دیدنی‌های خود بندر از جمله تالاب انزلی از دیدنی‌های این منطقه است.

ویلای زیباکنار:

محدوده زیباکنار در حدفاصل کیاشهر تا سه راه حسن‌رود است و در واقع بورس ویلاسازی و بازار ویلای استان گیلان در این محدوده قرار دارد. البته قیمت‌های ویلا در این منطقه نیز بسیار مناسب‌تر است و از ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان به بالا می‌توان ویلا پیدا کرد. همچنین این منطقه یکی از بکرترین و آرام‌ترین سواحل خزر را در بر دارد.

نکته مهمی که خرید ویلا در استان گیلان برای خریداران آن دارد، شهروند منطقه آزاد انزلی شدن است که در آینده امتیازات جالبی برای افراد به‌همراه دارد. نکته‌ی دیگری که باید به آن اشاره کرد، کم ترددتر بودن استان گیلان نسبت به استان مازندران است. همچنین محیطی که ویلاها در آن قرار دارند از امنیت و آرامش بالاتری برخوردار است.

بهترین ویلاها در شهرهای زیباکنار و بندرانزلی را از سایت معتبر ویلابست بخواهید. ویلابست دارای انواع ویلا با سلیقه و بودجه های مختلف برای مسافران و هم استانی های عزیز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *