اجاره ویلا زیباکنار

download 13

خرید ویلا در زیباکنار و انزلی چه مزایایی دارد؟

بزرگترین حسن خرید ویلا در زیباکنار را می توان دسترسی سریع به جنگل و ساحل در کوتاه ترین زمان و کمترین فاصله دانست. شمال را همه با نم نم باران و شالیزارهای سرسبزش، عطر ناب چای هیزمی و صدای آرامش بخش دریایش می شناسند حال تصور کنید شما اقامت گاهی ثابت درست در منطقه ای بین این جنگل و دریای زیبا داشته باشید و از هر لحظه از اقامت خود در آن لذت ببرید.

در زیباکنار شما برای گذراندن اوقات فراقت گزینه های بسیار زیادی پیش رو دارید. می توانید انواع تفریحات ساحلی را امتحان کنید یا به خرید کردن در مراکز خرید بزرگ منطقه آزاد بپردازید. به همین دلیل با خرید ویلا در زیباکنار شما می توانید از گذراندن زمانتان به بهترین شکل اطمینان حاصل کنید.

نقش منطقه آزاد انزلی را در رشد و توسعه زیباکنار نمی توان نادیده گرفت. فاصله بسیار ناچیز زیباکنار با قطب تجاری تفریحی منطقه آزاد و بهره مندی از امتیازات آن باعث توجه ویژه سرمایه گذاران به این شهر زیبا شده و موجبات پیشرقت اقتصادی منطقه را فراهم کرده است.

مراکز خرید بزرگ و مدرن و امکانات تفریحی متعددی که در منطقه آزاد انزلی احداث شده و پروژه های عظیم درحال اجرا منطقه آزاد انزلی را از لحاظ اقتصادی به یکی از قوی ترین بنادر کشور تبدیل کرده است. با خرید ویلا در زیبا کنار شما شهروند رسمی منطقه آزاد شده و از مزایای آن بهره مند خواهید شد. زیباکنار از اطراف به شهر های بزرگ و مهمی چون بندر انزلی، بندر کیاشهر و لاهیجان محدود می شود. زیباکنار همچنین در فاصله مناسبی از شهر رشت، مرکز استان گیلان، و فرودگاه سردارجنگل رشت واقع شده است که معقوله ی رفت و آمد را آسان تر و سریع تر می کند.

سایت ویلابست سایتی معتبر در خرید و فروش و اجاره ویلا در شهرهای زیباکنار و بندرانزلی است که با سالها تجربه و حسن عملکرد توانسته نام خود را به عنوان سایتی قابل اطمینان در ذهن مسافران عزیز به یادگار بگذارد. با ویلابست صاحب بهترین ویلا متناسب با بودجه تان شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *