اجاره ویلا زیباکنار

images 3

خرید ویلای سنددار زیباکنار

یکی از مواردی که خریداران هنگام خرید ویلا در شمال دقت کمی به آن دارند و پس از قطعی شدن خرید ویلا با مشکلات مربوط به آن مواجه می‌شوند، شش دانگ بودن سند ویلا است.
ویلایی که قصد خرید آن را دارید باید به صورت شش دانگ به نام خریدار سند خورده باشد و هیچ گونه ابهامی در این باره وجود نداشته باشد.

به عنوان مثال برخی از املاکی‌ها قرارداد بین خریدار و فروشنده را به صورت قولنامه‌ای تنظیم می‌کنند و ادعا دارند که سند به نام پیمانکار است و پس از اتمام ساخت ویلا، فروشنده ویلا را به نام خریدار سند خواهد زد. این موضوع برای ویلاهای شهرکی که به صورت عمده ساخته می‌شوند بیشتر صدق می‌کند.

توجه داشته باشید برای خرید ویلایی که ساخت آن تمام نشده و هنوز سند شش دانگ ندارد، تنها باید مبلغ پیش پرداخت را بپردازید و هرگز تا پایان ساخت ویلا و ارائه سند نباید وجه آن را به صورت تمام و کمال پرداخت کنید.

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید ویلا در شمال حتی در صورت سنددار بودن ویلا باید آن را بررسی کنید، این موضوع است که سند ویلا نباید در رهن بانک باشد و هیچ گونه وامی نباید روی آن گرفته شده باشد. عدم توجه به این نکات هنگام خرید ویلا در شمال سبب می‌شود که با این وجود که وجه خرید ویلا را به صورت تمام و کمال پرداخت کرده‌اید نتوانید ویلا را سند بزنید و با مشکلاتی برای سکونت و تملک ویلا مواجه شوید.

اگر به دنبال خریدویلای سنددار در زیباکنار هستید به سایت ویلابست مراجعه کنید. ویلابست سایتی معتبر در خرید  فروش انواع ویلا در شهرهای زیباکنار و بندرانزلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *