اجاره ویلا زیباکنار

اجاره ویلا در بندر انزلی

خرید ویلای زیباکنار

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که آیا خرید ویلا در شمال می تواند برای به منزله یک سرمایه گذاری باشد یا نه! دریافت نتیجه مثبت از این سرمایه گذاری به گزینه های مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال موقعیت جغرافیایی ویلا، وضعیت سند، مصالح استفاده شده برای ساخت ویلا، دسترسی به موارد رفاه گوناگون و … . برای خرید ویلا در شمال می توانید متناسب با سلیقه شخصی خود یکی از مناطق کوهستانی یا ساحلی را انتخاب کنید.

خرید ویلا در منطقه کوهستانی چشم اندازهای بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد و در ۶ ماه دوم سال نیز رفت آمد را کمی برای شما مشکل خواهد کرد. علاوه بر این زمین های محدودی در این ناحیه مجوز ساخت و ساز را دارند چرا که بسیاری از آن ها کاربری کشاورزی دارند. این یکی از مواردی است که در هنگام خرید ویلا باید دقت زیادی به آن داشته باشید. چرا که برخی از افراد سود جو با استفاده از روش های غیر قانونی کاربری زمین را به حالت مسکونی تغییر می دهند و زمین را افرادی می فروشند که در این زمینه اطلاع چندانی ندارند.

منطقه دومی که بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است منطقه ساحلی شمال است. زیباکنار در بندر آزاد انزلی، یکی از مناطقی است که افراد برای خرید ویلا انتخاب می کنند. ساحل بی نظیر این منطقه تنها یکی از ویژگی های این ناحیه است. با خرید ویلا در زیباکنار دیگر نگران شرایط و موقعیت اقتصادی نیستید چرا که وجود بندر آزاد انزلی به عنوان یکی از بنادر اصلی ایران، شرایط ویژه ای را برای این منطقه فراهم کرده است. ویلا در این منطقه شرایط رفاهی زیادی را برای شما فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *