اجاره ویلا زیباکنار

تفاوت بین مبایعه نامه و قولنامه ؟

تفاوت بین مبایعه نامه و قولنامه ؟

تفاوت بین مبایعه نامه و قولنامه ؟

تفاوت بین مبایعه نامه و قولنامه ؟

#مبایعه_نامه

قراردادی است که طی آن بیع انجام شده است . بیع به قراردادی اطلاق می شود که طبق آن مالی به دیگری فروخته می شود در نتیجه عرفاً قرارداد مکتوبی که بین طرفین (فروشنده و خریدار یا بایع و مشتری) تنظیم می گردد و بر اساس آن مالی در مقابل دریافت عوض یا بهاء یا قیمت فروخته می شود ، مبایعه نامه به شمار می رود .

این اصطلاح به صورت «بیع نامه» نیز به کار می رود

#قولنامه

گاهی افراد قصد خرید یا فروش مالی را دارند ، ولی مقدمات آن فراهم نیست ، مثلاً خریدار پول کافی ندارد و یا فروشنده باید نسبت به مفاصا (تصفیه) حساب های شهرداری و دارائی و غیره اقدام نماید در این حالت طرفین، قراردادی عادی تنظیم می نمایند و در آن متعهد می شوند در زمان و مکان مشخصی (دفتر اسناد رسمی) حضور یابند و با شرایط تعیین شده در قرارداد معامله را واقع سازند . به این قرارداد تنظیم شده قولنامه می گویند.

خرید و فروش ویلا در شمال ویلای شهرکی شمال خرید ویلای لوکس شمال فروش ویلای ارزان شمال ویلا لوکس شمال ویلا بست والی رویاها ویلا زیباکنار فروش ویلا در زیباکنار خرید ویلا در زیباکنار اجاره ویلا در زیباکنار فروش ویلا ارزان زیباکنار خرید ویلا اقساطی در زیباکنار فروش ویلا اقساطی در زیباکنار اجاره ویلا شمال زیباکنار خرید و فروش ویلا شیک در زیباکنار اجاره ویلا استخردار در زیباکنار اجاره ویلا دوبلکس زیباکنار اجاره ویلا ساحلی در زیباکنار ویلا جنگلی زیباکنار اجاره ویلا جنگلی در زیباکنار فروش و اجاره سالیانه ویلا زیباکنار ویلایی شیک زیباکنار ویلا ارزان قیمت مناسب زیباکنار اجاره روزانه ویلا در زیباکنار گیلان اجاره ویلا استخر دار انزلی اجاره ویلا انزلی ویلا انزلی اجاره سالیانه ویلا زیباکنار انزلی اجاره ویلا روستایی زیباکنار انزلی اجاره ویلا لاکچری انزلی زیباکنار ویلا دید دریا زیباکنار اجاره ویلا ویلا رهن و اجاره ویلا زیباکنار انزلی اجاره ویلا شمال اجاره ویلا در شمال 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *