اجاره ویلا زیباکنار

خرید ویلای لوکس در شمال

برای خریدویلای سنددار در زیباکنار به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

از مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید ویلا در شمال بویژه شهر زیبای زیباکنار باید مورد توجه قرار دهید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت خرید ویلا شمال و بودجه خریدار: اولین و شاید مهم‌ترین فاکتور در خرید ویلا شمال تعیین قیمت آن و ایجاد تناسب بین این قیمت و بودجه مورد نظر شماست. معمولا کسانی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند، در وهله اول بودجه مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند و کمی تغییر برای قیمت‌های بالاتر و پایین‌تر در نظر می‌گیرند. معمولا کسانی که از تعداد نفرات خانواده و همراهان خود اطلاع دارند، با توجه به اندازه ویلا بودجه خود را تعیین می‌کنند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند که اندازه ویلا و تعداد اتاق‌های آن با تعداد همراهان آن‌ها تطابق داشته باشد.

بررسی شش دانگ بودن سند ویلا : یکی از مواردی که خریداران هنگام خرید ویلا در شمال دقت کمی به آن دارند و پس از قطعی شدن خرید ویلا با مشکلات مربوط به آن مواجه می‌شوند، شش دانگ بودن سند ویلا است.
ویلایی که قصد خرید آن را دارید باید به صورت شش دانگ به نام خریدار سند خورده باشد و هیچ گونه ابهامی در این باره وجود نداشته باشد.

به عنوان مثال برخی از املاکی‌ها قرارداد بین خریدار و فروشنده را به صورت قولنامه‌ای تنظیم می‌کنند و ادعا دارند که سند به نام پیمانکار است و پس از اتمام ساخت ویلا، فروشنده ویلا را به نام خریدار سند خواهد زد. این موضوع برای ویلاهای شهرکی که به صورت عمده ساخته می‌شوند بیشتر صدق می‌کند.

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید ویلا در شمال حتی در صورت سنددار بودن ویلا باید آن را بررسی کنید، این موضوع است که سند ویلا نباید در رهن بانک باشد و هیچ گونه وامی نباید روی آن گرفته شده باشد. عدم توجه به این نکات هنگام خرید ویلا در شمال سبب می‌شود که با این وجود که وجه خرید ویلا را به صورت تمام و کمال پرداخت کرده‌اید نتوانید ویلا را سند بزنید و با مشکلاتی برای سکونت و تملک ویلا مواجه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *