اجاره ویلا زیباکنار

images 52

انواع ویلا برای خرید و اجاره در زیباکنار

انواع ویلا برای خرید و اجاره در زیباکنارReviewed by ویلابست on Aug 18Rating: 5.0انواع ویلا برای خرید و اجاره در زیباکنار زیباکنار در فاصله ۳۹ کیلومتری رشت و ۴۰ کیلومتری بندرانزلی، یکی از مناطق ساحلی شمال ایران است که هم جنبه توریستی دارد و هم جنبه اقتصادی و هر طرفش را که نگاه کنید ویلا ساخته‌اند. این منطقه نزدیکترین فاصله را تا بندرانزلی دارد و از همین رو جزو منطقه آزاد به حساب می‌آید.

زیباکنار در فاصله ۳۹ کیلومتری رشت و ۴۰ کیلومتری بندرانزلی، یکی از مناطق ساحلی شمال ایران است که هم جنبه توریستی دارد و هم جنبه اقتصادی و هر طرفش را که نگاه کنید ویلا ساخته‌اند. این منطقه نزدیکترین فاصله را تا بندرانزلی دارد و از همین رو جزو منطقه آزاد به حساب می‌آید.

زیباکنار شهری ساحلی با جاذبه‌های دیدنی متعددی، در شمال کشورمان است و هر ساله مقصد انبوهی از گردشگران و توریست‌های داخلی واقع میشود. اغلب مسافران برای اقامت راحت در سفرشان به این شهر، خواهان خرید ویلا در زیباکنار هستند که به این منظور میتوان گفت یکی از بهترین انتخاب‌های زندگی خود رو با خرید ویلا در این شهر خواهند داشت.

شهر ساحلی رویایی زیباکنار به دلیل نزدیک بودن به شهر تهران، بهترین منطقه برای خرید ویلا در شمال است. در نتیجه «خرید و اجاره ویلا در زیباکنار» از رونق زیادی برخوردار است.

انواع ویلا در هنگام خرید ویلا در زیباکنار:

  • ویلای لوکس‌:‌ ویلاهای لوکس شامل ویلاهایی می شود که امکانات رفاهی کامل دارند و از نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی مدرن و لوکسی برخوردار می باشند.
  • ویلای شهرکی‌:‌ ویلاهای شهرکی شامل ویلا هایی می شود که نزدیک به هم و به صورت دیوار به دیوار و همجوار ساخته می شوند‌.
  • ویلای ساحلی‌:‌ ویلاهای ساحلی شامل ویلا هایی می شوند که نزدیک دریا و در ساحل دریا ساخته شده اند که منظره بسیار زیبایی دارد و طرفداران زیادی دارد.
  • ویلای روستایی‌:‌ ویلاهای روستایی شامل ویلاهایی می شود که در مناطق روستایی ساخته شده اند و برای کسانی که به دنبال مکان های آرام و ساکت می باشند می تواند انتخابی عالی باشد.
  • ویلای روستایی ساحلی‌:‌ همان طور که از اسم این گونه ویلاها مشخص است ویلا های روستایی ساحلی متشکل از دو نوع ویلای روستایی و ساحلی می باشد و ویژگی های هر دو را دارا است و در مناطق ساحلی و روستایی بنا شده است.
  • ویلای حیاط دار و دارای باغ‌:‌ اگر جزو آن دسته از افراد هستید که علاقه مند به کشاورزی و کاشت محصولات طبیعی و اورگانیک در ویلای خود می باشید ویلاهای حیاط دار و دارای باغ بهترین و مناسب ترین انتخاب برای شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *