اجاره ویلا زیباکنار

سند ویلا

انواع سند ویلا در شمال – راهکارهای خرید ویلا

انواع سند ویلا در شمال – راهکارهای خرید ویلا

در حالت کلی می توان همه اسناد را به دو دسته کلی رسمی و عادی تقسیم بندی کرد. سند رسمی به سندی گفته می شود که در در دفاتر ثبت رسمی اسناد و یا ثبت و احوال به ثبت رسیده است و طبق یک سری قوانین و مقررات رسمی تنظیم شده اند.

–         سند قطعی: اگر ویلای مورد نظر شما دارای سند قطعی باشد، بدون شک و با خیال راحت می توانید آن را خریداری کنید. چرا که این نوع سند به نام مالک در اداره ثبت و احوال ثبت شده است و بنابراین هویت شخص کاملا معین است.

بنابراین اگر ملک شما، چه شخصی، چه تجاری و یا کشاورزی باشد به خیال راحت آن را خریداری کنید چرا که این نوع سند چه به صورت تک برگی و چه به صورت دفترچه برای تمام مراکز و سازمان ها قابل قبول است.

–         بنچاق: این نوع سند در دفاتر ثبت اسناد روی برگه های مخصوص و رمز دار به ثبت می رسند. در زمان گذشته قبل از این که مراکز ثبت ایجاد شوند بیشتر اسناد به این فرم ایجاد می شدند و توسط علمای معروف و اشخاص قابل قبول امضا می شدند و رد واقع این امضا ها به نوعی رسمیت آن ها را مشخص می کرده است.

سند ویلا

 

–         سند قول نامه ای: برخی از افراد بعد از این که بنچاق ملک را دریافت کردند اقدامی برای دریافت دفترچه رسمی نمی کنند و در نتیجه در اداره ثبت و احوال ملک به نام آن ها ثبت نمی گردد. معامله این نوع ملک به طور گسترده در آژانس های خرید و فروش ملک انجام می گیرد و با استفاده از قول نامه انجام می گیرد.

معمولا این نوع ملک ها در طول زمان در اثر انحصار وراثت دست به دست چرخیده است. در خرید این نوع ملک با این سند باید دقت داشته باشید که به چند نفر فروخته نشده باشد. بنابراین اگر می خواهید این نوع معامله را انجام دهید سعی کنید اصل سندهای قبلی را بدست آورید.

–         سند رهنی: در تعریف این نوع سند باید به تعریف کلمه رهن دقت داشته باشیم. از زمان گذشته تا کنون مرسوم بوده است که فرد برای دریافت وام، سندی را یا مالی را به شخص وام دهنده بدهد تا تضمینی باشد که فرد، وام دریافتی را باز می گرداند.

بنابراین در صورتی که شخص وام را پس ندهد، ملک این شخص به عنوان بدهی برداشته می شود. بنابراین این نوع وضعیت باید به عنوان سند رهنی حتما ذکر شود. البته در صورتی که بدهی پرداخته شود، سند آزاد می شود..

–         سند قول نامه ای: این نوع سند در حضور طرفین یعنی خریدار و فروشنده ویلا در شمال در مشاور املاک به ثبت می رسد. بنابراین طرفین در مورد مواد موجود در قرار داد با یکدیگر توافق خواهند داشت.

بسیاری از زمین ها در شمال، به این صورت به معامله می رسند و در واقع به نوعی یک روش مرسوم برای خرید ویلا در شمال محسوب می شود.

–         سند شش دانگ: به سندی گفته می شود به طور تمام و کمال به نام شخص است. بسیاری از ویلا ها در شمال دارای سند شش دانگ هستند.

–         سند مشاع: مشاع در لغت به معنای شریک بودن است. باز هم این نوع سند در شمال بسیار ترویج دارد به این معنا که چند نفر در یک ملک یا زمین با یکدیگر شریک هستند.

 

حال که از انواع سند آگاهی کامل و مورد نیاز را بدست آورید می توانید تصمیم خود را برای خرید ویلا در شمال عملی کنید. قبل از خرید ملک، شما می توانید با استعلام گرفتن، نوع سند ویلا را متوجه شوید و بعد از آن با علم به نوع سند خرید خود را انجام دهید.

مزایای خریداری ویلای سند شش دانگ در گیلان چیست؟

سرزمین خوش آب و هوا و زیبای شمال از زمان های قدیم یکی از مکان های تفریحی و گردشگری برای اقوام مختلف بوده است.

این منطقه در تمامی فصول سال دارای زیبایی های ویژه ای می باشد. سرسبزی و طراوت شکوفه های بهاری و جنگل های انبوه در بهار و تابستان، برگریزان های رنگارنگ پاییزی، برف های گاه و بیگاه زمستانی در مناطق جنگلی و به هم پیوستن جاذبه های طبیعی در این خطه یکی از دلایلی می باشد که افراد را برای زندگی و تفریح در این منطقه ترغیب می نماید.

نعماتی چون دریا و جنگل که هر کدام به نوعی می توانند موجب پاکسازی انرژی های درونی شما و تمدد اعصاب و آرامش در شما شوند موجب شدند تا افراد بعد از سفر به این منطقه ی دیدنی توان دل کندن از آن را نداشته باشند. هر چند جاذبه های طبیعی و گردشگری را تنها می توان بخش کوچکی از این ماجرا دانست.

در سال های اخیر به دلیل تورم و افزایش قیمت ها افراد به دنبال راه های اطمینان بخشی برای سرمایه گذاری بوده اند. افراد تمایل دارند تا بهترین شیوه را برای سرمایه گذاری برگزینند تا کمترین ریسک متوجه سرمایه ی آنان شود و از طرفی به بالاترین سود مادی و معنوی دست پیدا کنند.

در این بین خرید ملک و مستغلات را می توان جزو کم خطر ترین انواع سرمایه گذاری با بالاترین سوددهی مادی و معنوی دانست. چرا که رشد قیمت ملک همواره صعودی بوده و در اندک مواردی می توان آن را پر خطر و با ریسک بالا دانست.

اما کدام موارد هستند که جزو پر خطرترین ها محسوب می شوند؟ خرید ملک بدون سند یکی از مواردی است که اصلا نمی توان نام سرمایه گذاری را بر آن گذاشت. چرا که شما با این کار نه تنها سرمایه ی خود را به هدر خواهید داد بلکه با مشکلات و دردسرهای متعددی نیز برای فروش و حتی سکونت در ملک تان نیز روبرو خواهید شد.

بنابراین در هنگام سرمایه گذاری در ملک بایستی نسبت به داشتن سند ویلا اطمینان حاصل نمایید. خرید ویلای سند شش دانگ در گیلان می تواند برای شما بهترین گزینه در این حیطه از سرمایه گذاری باشد باشد.

چرا که شما نه تنها در بهترین منطقه از لحاظ جغرافیایی و آب و هوایی سکونت خواهید گزید بلکه تمامی مراحل قانونی و فنی را از بابت مالکیت زمین و ویلای خود را طی خواهید نمود و بدون سپرده گذاری سرمایه ی خود در بخش های نامناسب، در حالی که به تفریح و استراحت در ویلای شخصی تان می پردازید با رشد قیمت و ارزش روزافزون آن مواجه می شوید.

سند ویلا

زمانی که اسم خرید ویلا سند شش دانگ گیلان به گوش افراد می خورد، ممکن است با تصوراتی در ذهن خود مواجه شوند و قید خرید ویلا را بزنند. به عنوان مثال ممکن است تصور کنند که خرید یک ویلای بزرگ با متراژ بالا و دیوارهای شیشه ای و امکانات پیشرفته در کنار ساحل امری است که خرید آن از توان آن ها خارج می باشد.

در حالی که شما می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید با تنوع بالایی از متراژ، معماری، امکانات و منطقه ی احداث مواجه باشید.

به طور کلی از هر جنبه ای که به این قضیه نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چه خرید ویلای جنگلی و چه ویلای ساحلی و شهرکی بدون توجه به متراژ و سایر موارد با هر سرمایه ای که در اختیار دارید می تواند بهترین گزینه برای یک سرمایه گذاری امن و مطمئن باشد.

چنانچه به رشد قیمت زمین و املاک در این منطقه در سال های اخیر نگاهی داشته باشید مطمئنا بی درنگ اقدام به این حرکت نموده و لحظه ای درنگ نخواهید کرد.

چرا خرید ویلای سند شش دانگ در گیلان؟

ویلاهای ساحلی، جنگلی و حتی شهرکی که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود بوده و در مناطق مختلف مستقر شده اند. با ترسیم این فکر در ذهن خود ویلایی را تجسم خواهید کرد با چشم اندازی که یکی سوی آن رو به دریا و سوی دیگر آن رو به جنگل بوده و پوشیده از درختان سیب و پرتقال است.

تماشای منظره ی طلوع و غروب خورشید از دریچه های ویلا را تصور می کنید که آرامشی بی نظیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. شما می توانید با خیالی راحت و آرامش خیال در حالی که کنار آتشی گرم که در ویلای خود ساخته اید همراه خانواده تان نشسته و به صرف عصرانه بپردازید.

سکوت و آرامش صبحگاهی و شبانه ی ویلا و صدای حیوانات اهلی و جنگلی که گاه و بیگاه به گوش می رسد می تواند آرامش و حس خوبی که در این نقطه دارید را چند برابر نماید.

حتی در مورد افرادی که خرید ویلا سند شش دانگ گیلان را بر می گزینند نیز این آرامش به شکلی دیگر جلوه پیدا می کند.   شما می توانید برای ورزش های صبحگاهی در هوای پاک و تازه ی صبحدم به نزدیک ساحل رفته و از این فرصت در راستای سلامت و نشاط خود بهره جویید.

 

گیلان به دلیل آب و هوای دلنشین و طبیعت بی نظیری که دارد همواره یکی از گزینه های در اولویت برای خریداران ویلا می باشد. در سال های اخیر منطقه ی زیبا کنار در گیلان به دلیل رشد اقتصادی بالایی که داشته است یکی از حاصلخیزترین ها و مهره های اساسی در آبادانی و رونق منطقه بوده است. خرید ویلا در زیباکنار این فرصت را به شما می دهد تا یک سرمایه گذاری امن و مطمئن داشته باشید. چرا که میزان بازدهی خرید ویلا سند شش دانگ گیلان و زمین در زیباکنار همواره با رشد بالایی روبرو بوده است.

شما می توانید در ویلای شخصی خود به باغبانی پرداخته و در فضایی پاک و سالم هر آنچه که از سبزیجات و غذاهای گیاهی احتیاج دارید را پرورش دهید. یکی از علاقمندی های افراد در واقع کاشت سبزیجات و پرورش گل و گیاه می باشد که در منازل آپارتمانی مجال این کار وجود ندارد اما می توان در ویلای شخصی به راحتی و در کمال آرامش به این علاقمندی جامه ی عمل پوشانید.

همچنین می توانید کسب و کار خود را در این خطه گسترش داده و با رونق بالایی به آن بپردازید. مناطق استان گیلان به دلیل دارای بودن ویژگی های مناسب از لحاظ کسب و کار، این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی وارد دنیای کسب و کار در این منطقه شده و یا کسب و کار خود را توسعه دهید. فرصت های شغلی بی نظیری برای افراد در استان گیلان وجود دارد که به خودی خود جزو امتیازات زندگی در این منطقه محسوب می شود.

تمام این آرامش و احساسات شیرین را زمانی تجربه خواهید کرد که که در ویلایی امن سکونت داشته باشید. تصور کنید در ویلایی سکونت دارید که نسبت به مالکیت آن هیچ گونه امکانی برای اثبات ندارید. به عبارتی می توان گفت که شما مالک ویلای شخصی خود نیستید و هیچ سندی برای اثبات مالکیت در دسترس ندارید. آیا چنین آرامشی را تجربه خواهید کرد؟ خرید ویلا در شمال و استان گیلان زمانی می تواند برای شما سود آور و آرامش بخش باشد که تمامی مراحل قانونی را برای خرید طی نموده باشید و ویلای شما دارای سند باشد. خرید ویلای سند شش دانگ در گیلان نه تنها یک سرمایه گذاری مطمئن بوده بلکه آسودگی خاطر شما را نیز برایتان به ارمغان خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *