اجاره ویلا زیباکنار

images 84

اجاره و خرید ویلا در بندرانزلی

شهر بندرانزلی در غرب استان گیلان قرار داشته و به واسطه سواحل خزر و تالاب بین المللی بندر انزلی از چند جزیره و شبه جزیره تشکیل شده است که به واسطه پل به هم مرتبط هستند. نام انزلی به پیشینه تاریخی اش در بیشتر شهرهای اروپایی شناخته شده است و به لحاظ وجود گمرک و ارتباط تجاری از زمان های دور نزد تجار ایرانی و خارجی به دروازه اروپا شهرت یافته بود و اهالی این شهر به واسطه بندری بودن، بسیار زودتر از سایر نقاط ایران با دستاوردهای غرب آشنا شدند.

بندرانزلی یکی از مهم ترین شهرهای گردشگری،از مراکز مهم اقتصادی و یکی از قطب های ورزشی در ایران است، و بخش مرکزی شهرستان انزلی محسوب می شود. مردم انزلی گیلک هستند و به زبان گیلکی سخن می گویند. انزلی بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر گیلک نشین جهان، پس از رشت است. از این رو سرمایه گذاری در این شهر برای خرید ویلا در شمال بهترین انتخاب محسوب میگردد.

یکی از عواملی که موجب افزایش درخواست خرید ویلا در شهرهای شمالی کشور شده آب و هوای سالم و مطبوع آن است.با توجه به رشد بی رویه جمعیت در شهر های بزرگ و پایین آمدن کیفیت هوای این شهرها در خواست مهاجرت به شهر های شمالی رو به افزایش رفته و در این بین ویلا بندرانزلی یکی از بهترین گزینه های موجود برای اقامتی آرامش بخش می باشد.

اقلیم آب و هوایی این منطقه معتدل و مرطوب است و دارای میانگین بارش سالانه ی قابل توجه ای است. شما با اقامتی هرچند کوتاه در شهر های شمالی کشور موجب تفاوت آب و هوا و تاثیر بسزای آن بر سلامت روحی و جسمی خودتان خواهید شد.

برای خرید و اجاره انواع ویلا در بندرانزلی به سایت ویلابست مراجعه کنید. ویلابست سایتی معتبر است که بهترین ویلاها را با توجه به بودجه تان به شما معرفی میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *