اجاره ویلا زیباکنار

images 2020 01 09T044113.352

اجاره ویلا در بندرانزلی و مزایای کارت سبز مسافری

اجاره ویلا در بندرانزلی و مزایای کارت سبز مسافریReviewed by ویلابست on Jan 8Rating: 5.0اجاره ویلا در بندرانزلی و مزایای کارت سبز مسافری اگر به دنبال ویلاهای زیبا و لوکس با توجه به بودجه تان هستید به ویلابست مراجعه کنید.هرآنچه که بخواهید را میتوانید در ویلابست پیداکنید.ویلابست سایتی مطمعن برای یافتن بهترین ویلاها در بندرانزلی و زیباکنار است.

تعریف منطقه آزاد انزلی : منطقه آزاد به منطقه ای گفته میشود که محصور یا مجاور به یک بندر باشد ودر آن تجارت با سایر نقاط جهان مجاز و آزاد و بدون مالیات میباشد .

 تعریف منطقه ی زیباکنار زیباکنار منطقه ای ساحلی با آب و هوای معتدل و مرطوب و قطب زنده ی گردشگری ساحلی میباشد .

مزایای استفاده از کارت سبز مسافری انزلی:

سرمایه گذاران ابتدا باید کارت سبز را تهیه کرده سپس در پایان خرید کارت را به غرفه داران تحویل دهند . سرمایه گزاران میتوانند با استفاده از کارت سبز بدون ثبت سفارش به غرفه های تجاری کالای خود را وارد کنند و همچنین  عوارض گمرگی را با کمترین ارزش کالا پرداخت کنند همچنین میتوانند در کمترین زمان ممکن کالای خود را ترخیص کنند.با کارت سبز از امکان معاف از مالیات ارزش افزوده  نیز بهره مند میشوند.

منطقه آزاد انزلي تنها منطقه آزاد ايران در حاشيه درياي خزر است که اگر از مسافران این شهر باشید میتوانید از مزایای کارت سبز آن بهره ببرید.میتوان گفت چه خوب که با سفر به بندرانزلی و اجاره ویلا هم میتوانید از زیبایی های این شهر زیبا لذت ببرید و هم از مزایای کارت سبز آن استفاده کنید.

پس اگر به دنبال ویلاهای زیبا و لوکس با توجه به بودجه تان هستید به ویلابست مراجعه کنید.هرآنچه که بخواهید را میتوانید در ویلابست پیداکنید.ویلابست سایتی مطمعن برای یافتن بهترین ویلاها در بندرانزلی و زیباکنار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *