اجاره ویلا زیباکنار

IMG 20200504 WA0114

اجاره ویلا در انزلی

اجاره ویلا در انزلیReviewed by اجاره ویلا on Sep 24Rating: 5.0اجاره ویلا در انزلیزمانی که در ماه گذشته اخبار مرتبط با بیماری کرونا و شیوع آن در کشور چین را می شنیدیم، فکرش را هم نمی‌کردیم که به‌زودی در دام آن به‌شدت گرفتار شویم. قبول دارید؟

اجاره ویلا در انزلی

زمانی که در ماه گذشته اخبار مرتبط با بیماری کرونا و شیوع آن در کشور چین را می شنیدیم، فکرش را هم نمی‌کردیم که به‌زودی در دام آن به‌شدت گرفتار شویم. قبول دارید؟

اما این روزها دیگر هیچ نقطه‌ای از دنیا نیست که درباره مبتلانشدن و ایمن‌ماندن ازکرونا مطمئن باشد.

این ویروس موذی، دیر یا زود به همه‌جا خواهد رسید و ظاهرا از آن گریزی نیست.

هرچند که این ویروس شیوع بالایی دارد و کشنده است اما با دانستن رعایت نکات بهداشتی می‌توان از ابتلا به آن خود را دور کرد.

کسانی که مجبور به سفر هستند از افراد دیگر بیشتر در معرض خطر قرار دارند و برای همین باید رعایت بهداشت برای مقابله با کرونا در سفر را خوب یاد بگیرند.

در این مقاله اطلاعاتی درباره رعایت بهداشت برای مسافرانی که مجبورند در میان راه‌ها سفر کنند، گفته شده است. با ما همراه باشید.

  • از تماس با دیگران به‌ویژه کسانی که سرفه می‌کنند و علائم بیماری دارند به‌شدت دوری کنید؛
  • بدون شستن دست‌ها، هرگز و هرگز بینی، چشم و دهان را لمس نکنید؛
  • دست‌ها را مدام با آب‌وصابون به‌مدت ۲۰ ثانیه بشویید و در صورت نبود آب‌وصابون از ژل‌های پاک‌کننده و ضدعفونی‌کننده دست حاوی ۶۰ تا ۹۵ درصد الکل استفاده کنید. البته اگر دست‌هایتان به‌طوری محسوس کثیف باشند دیگر ژل‌ها افاقه نخواهند کرد و حتما باید آنها را با آب‌وصابون بشویید.
  • اجاره ویلا در انزلی
  • بعد از خروج از دست‌شویی، قبل از خوردن غذا و بعد از سرفه و عطسه‌کردن یا تمیزکردن بینی حتما دست‌هایتان را خوب بشویید.
  • اگر فکر می‌کنید که سفرتان ضرورتی ندارد، بهتر است از رفتن به آن خودداری کنید.
  • یادتان باشد که هیچ چیز مهم‌تر از سلامتی‌تان نیست و رعایت نکردن موارد بهداشتی می‌تواند جانتان را به خطر بیندازد. پس بهتر است، تلاش کنید که سفرهایتان را لغو کنید و آنها را به زمانی بهتر در آینده موکول نمایید. اگر هم به سفر می‌روید، حسابی مراقب نکات بهداشتی باشید. ماندن در منزل و رعایت بهداشت، نه تنها شما را ایمن می‌کند بلکه باعث می‌شود تا دیگران هم از شیوع این ویروس آزاردهنده و تازه‌وارد در امان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *