اجاره ویلا زیباکنار

خرید ویلای لوکس در شمال

اجاره ویلا انزلی

اجاره ویلا انزلیReviewed by اجاره ویلا on Nov 27Rating: 5.0اجاره ویلا انزلیانزلی از آن مدل شهرهایی است که خاک گیرایی دارد. گردشگرانی که به انزلی سفر کرده اند می دانند که هر چند مدت یکبار دلشان برای طبیعت عجیب این شهر تنگ می شود

اجاره ویلا انزلی

اجاره ویلا و آپارتمان در بندر انزلی شهری آرام و رویایی!

انزلی از آن مدل شهرهایی است که خاک گیرایی دارد. گردشگرانی که به انزلی سفر کرده اند می دانند که هر چند مدت یکبار دلشان برای طبیعت عجیب این شهر تنگ می شود بار سفر می بندند و راهی می شوند. این شهر خوب بلد است چطور از شما مهمانوازی کند که بشود جزو لیست محبوب ترین های گردشگری ایران. طبیعت خاص این شهر در کنار دیدنی هایش یک مجموعه بی نظیر را تشکیل داده که نمی شود ساده از کنارش گذشت. انزلی شبیه شهرهای فانتزی است که عادت داریم فقط در انیمیشن های کارتونی نظیرش را ببینیم. شهری با بندری جادویی و کشتی های کوچک و بزرگ.

اجاره ویلا انزلی

این شهر دارای اولین و بزرگترین بندر ایران در سواحل جنوبی دریای خزر (کاسپین) است و در استان گیلان واقع شده است. شهر انزلی پس از مرکز استان (رشت) دومین شهر پر جمعیت استان گیلان بوده و یکی از متراکم ترین شهرهای ایران از لحاظ تراکم جمعیت محسوب می‌شود. انزلی از شهرهای باستانی ایران کهن می‌باشد. مردم انزلی از تیره کادوسیان، بر اثر روابط خوب با پارسیان و همکاری ایشان با کورش هخامنشی در لشکر کشی‌های وی نام محل خود را از روی سرزمین (انزان)،(انشان پارس) انتخاب کرده و یونانی‌ها نیز به آن (انزلوی) می‌گفتند. این شهر به واسطه سواحل خزر و تالاب بین‌المللی بندر انزلی از چند جزیره و شبه جزیره تشکیل شده است که به واسطه پل به هم مرتبط هستند. نام انزلی به پیشینه تاریخی اش در بیشتر شهرهای اروپایی شناخته شده است و به لحاظ وجود گمرک وارتباط تجاری از زمان‌های دور نزد تجار ایرانی و خارجی به دروازه اروپا شهرت یافته بود و اهالی این شهر به واسطه بندری بودن، بسیار زودتر از سایر نقاط ایران با دستاوردهای غرب آشنا شدند. بندر بندر انزلی از گذشته عنوان پر باران ترین شهر ایران را داشته‌است ساکنین انزلی را انزلی چی به معنی اهل انزلی خطاب می‌کنند.

ویلا بست ارائه دهنده بهترین ویلا ها در اشهر انزلی است جهت اجاره ویلا و مشاوره با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *